Drôt na TIG zváranie nerezových ocelí typu 18.8.3, na zváranie tvrdonávaru.
| Obj. číslo | 45353W2005 |
| Cena za kg | 45,75 € |
| Balenie | 5 kg |
| Obj. číslo | 45353W2005 |
| Splátky už od | |
| Cena za kg | 45,75 € |
Drôt na TIG zváranie nerezových ocelí typu 18.8.3, na zváranie tvrdonávaru.
Uvedená cena je za celé 5 kg balenie.
| Metóda zvárania: | TIG |
| Priemer: | 2,0 mm |
| Dĺžka: | 1000 mm |
| Ochranný plyn: | argón + CO2 (M12) / argón + O2 (M13) / M11 |
| Zváracie polohy: | všetky s výnimkou zvislej polohy nadol |
| Balenie: | 5 kg |
| Pevnosť v ťahu Rm: | > 450 MPa |
| Zmluvná medza klzu Rp0,2: | > 300 MPa |
| Ťažnosť A5: | > 20 % |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 14343-A: G 17 / DIN8555: E6-200-PR |
| AWS (American Welding Society): | A5.9: ER430 |
| Werkstoff nr.: | 1.4115 |
| Aprobácie: | CE |
| Metóda zvárania: | TIG |
| Priemer: | 2,0 mm |
| Dĺžka: | 1000 mm |
| Ochranný plyn: | argón + CO2 (M12) / argón + O2 (M13) / M11 |
| Zváracie polohy: | všetky s výnimkou zvislej polohy nadol |
| Balenie: | 5 kg |
| Pevnosť v ťahu Rm: | > 450 MPa |
| Zmluvná medza klzu Rp0,2: | > 300 MPa |
| Ťažnosť A5: | > 20 % |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 14343-A: G 17 / DIN8555: E6-200-PR |
| AWS (American Welding Society): | A5.9: ER430 |
| Werkstoff nr.: | 1.4115 |
| Aprobácie: | CE |