Termoska na sušenie elektród s kapacitou 10 kg elektród dĺžky 450 mm v jednom zásobníku. Termoska chráni vysušené zváracie elektródy pred vlhkosťou. Pevný plášť, kvalitná izolácia, nastavovanie teploty.
| Obj. číslo | 5000004320 |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie: 1.1.2025
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 105,00 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: 15%
| Obj. číslo | 5000004320 |
| Splátky už od | |
Termoska na sušenie elektród s kapacitou 10 kg elektród dĺžky 450 mm v jednom zásobníku. Termoska chráni vysušené zváracie elektródy pred vlhkosťou. Pevný plášť, kvalitná izolácia, nastavovanie teploty.
Elektródy (najmä s bázickým obalom) by sa mali pri zváraní používať vysušené, v opačnom prípade by dochádzalo k praskaniu zvarového spoja a obtiažnej práci s elektródou. Na sušenie sa používa sušička elektród, v ktorej sa elektródy sušia cca 2 - 3 hodiny, väčšinou pri teplote 300 - 350 °C. Po vysušení a prinesení na pracovisko je potrebné elektródy udržiavať v termoske pri teplote 100 °C, čím sú chránené pred absorbovaním vlhkosti.
| Napájacie napätie: | 230 V |
| Kapacita: | 10 kg |
| Zásobníky: | 1 |
| Výkon: | 285 W |
| Rozsah teploty: | 50 – 200 °C |
| Rozmery: | 110 × 450 mm |
| Hmotnosť: | 4,5 kg |
| Napájacie napätie: | 230 V |
| Kapacita: | 10 kg |
| Zásobníky: | 1 |
| Výkon: | 285 W |
| Rozsah teploty: | 50 – 200 °C |
| Rozmery: | 110 × 450 mm |
| Hmotnosť: | 4,5 kg |