Brúsne teliesko s valcovou stopkou na legované temperované ocele, nástrojové ocele a liatinu. Teliesko na odihlovanie, čistenie odliatkov, leštenie, dobrúsenie opravných zvarov, odstránenie dier a trhlín.
| Obj. číslo | 8021ZY323206 |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 8021ZY323206 |
Brúsne teliesko s valcovou stopkou na legované temperované ocele, nástrojové ocele a liatinu. Teliesko na odihlovanie, čistenie odliatkov, leštenie, dobrúsenie opravných zvarov, odstránenie dier a trhlín.
Brúsne teliesko z oxidu hlinitého so živicovým spojivom, tvar ZY, valec, typ 1 (podľa DIN 69170) je vhodné pre:
Použitie v priemysle: výrobcovia odliatych komponentov, blokov motorov, krytov prevodoviek, hláv valcov, rámov, stojanov, posúvačov strojov, ozubených kolies, kľukových hriadeľov, krytov čerpadiel a turbín, komponentov obrábacích strojov a podobne.
Aplikácie: odihlovanie, čistenie odliatkov, leštenie, dobrúsenie opravných zvarov, odstránenie dier a trhlín.
Vysvetlenie značenia:
Tvar: ZY.
Priemer D: 32 mm.
Dĺžka T: 32 mm.
Stopka S (priemer): 6 mm.
Brúsne zrno: NK - Aluminium oxide.
Veľkosť zrna: 24.
Tvrdosť: QU - hard - tvrdá.
Spojivo: Ba - živica.
Rezná rýchlosť vc: ca. 40 - 50 m/s.

| Tvar: | ZY, valec, typ 1 |
| Priemer brúsnej časti: | 32 mm |
| Dĺžka brúsnej časti: | 32 mm |
| Priemer stopky: | 6 mm |
| Dĺžka stopky: | 40 mm |
| Zrnitosť: | 24 |
| Brusivo: | oxid hlinitý |
| Spojivo: | živica |
| Obvodová rýchlosť: | 50 ms-1 |
| Tvar: | ZY, valec, typ 1 |
| Priemer brúsnej časti: | 32 mm |
| Dĺžka brúsnej časti: | 32 mm |
| Priemer stopky: | 6 mm |
| Dĺžka stopky: | 40 mm |
| Zrnitosť: | 24 |
| Brusivo: | oxid hlinitý |
| Spojivo: | živica |
| Obvodová rýchlosť: | 50 ms-1 |