Zvárací stôl Rhino Cart s upínacou technikou (66 kusov) pre presné nastavenie obrobku pri zváraní. Praktické usporiadanie, prehľad na pracovisku.
| Obj. číslo | TDQ612075-K1 |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | TDQ612075-K1 |
| Splátky už od | |
Zvárací stôl Rhino Cart s upínacou technikou (66 kusov) pre presné nastavenie obrobku pri zváraní. Praktické usporiadanie, prehľad na pracovisku.
V cene je zahrnuté:
| Systém otvorov: | 16 |
| Mriežka (raster): | 50 × 50 mm |
| Maximálne zaťaženie: | 680 kg |
| Počet nôh: | 4 |
| Dĺžka: | 1200 mm |
| Šírka: | 750 mm |
| Výška: | 910 mm |
| Hrúbka: | 16 mm |
| Hmotnosť: | stôl 185 kg, sada 10 kg |
| Systém otvorov: | 16 |
| Mriežka (raster): | 50 × 50 mm |
| Maximálne zaťaženie: | 680 kg |
| Počet nôh: | 4 |
| Dĺžka: | 1200 mm |
| Šírka: | 750 mm |
| Výška: | 910 mm |
| Hrúbka: | 16 mm |
| Hmotnosť: | stôl 185 kg, sada 10 kg |