Obalená strieborná spájka bez kadmia, s cínom. Veľmi ľahko spája železné aj neželezné materiály (čierna oceľ, meď, medené zliatiny, mosadz), je vhodné na použitie v kontakte s potravinami a pitnou vodou.
| Obj. číslo | 3145106020 |
| Cena za kg | 1 476,00 € |
| Balenie | 0,02 kg |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 3145106020 |
| Cena za kg | 1 476,00 € |
Obalená strieborná spájka bez kadmia, s cínom. Veľmi ľahko spája železné aj neželezné materiály (čierna oceľ, meď, medené zliatiny, mosadz), je vhodné na použitie v kontakte s potravinami a pitnou vodou.
Uvedená cena je za 1 ks. V prípade záujmu o celé balenie je hmotnosť 1 krabice = 1 kg.
| Typ: | tvrdá |
| Prevedenie: | obalená tavivom |
| Priemer: | 2 mm |
| Dĺžka: | 500 mm |
| Taviace pásmo SOL-LIQ: | 640 – 680 °C |
| Zloženie: | Ag = 45; Cu = 27; Zn = 25,5; Sn = 2,5 % |
| Hustota: | 9,2 g/cm³ |
| Pevnosť spoja v ťahu: | 43 kg/mm² |
| Pracovná teplota: | 670 °C |
| Normy: | ISO 17672: Ag 145 / EN 1044: AG 104 / AWS A5.8-04: B Ag-36 |
| Typ: | tvrdá |
| Prevedenie: | obalená tavivom |
| Priemer: | 2 mm |
| Dĺžka: | 500 mm |
| Taviace pásmo SOL-LIQ: | 640 – 680 °C |
| Zloženie: | Ag = 45; Cu = 27; Zn = 25,5; Sn = 2,5 % |
| Hustota: | 9,2 g/cm³ |
| Pevnosť spoja v ťahu: | 43 kg/mm² |
| Pracovná teplota: | 670 °C |
| Normy: | ISO 17672: Ag 145 / EN 1044: AG 104 / AWS A5.8-04: B Ag-36 |