Neobalená spájka s nízkym obsahom striebra L-Ag5P (AS5) na spájkovanie zliatin medi (bez taviva), mosadze a bronzu (s tavivom na tvrdé spájkovanie).
| Obj. číslo | AS5 |
| Cena za kg | 154,73 € |
| Balenie | 0,014 kg |
| Obj. číslo | AS5 |
| Cena za kg | 154,73 € |
Neobalená spájka s nízkym obsahom striebra L-Ag5P (AS5) na spájkovanie zliatin medi (bez taviva), mosadze a bronzu (s tavivom na tvrdé spájkovanie).
Uvedená cena je za 1 kus. V prípade záujmu o celé balenie je hmotnosť 1 krabice = 1 kg.
| Typ: | tvrdá |
| Prevedenie: | neobalená tavivom |
| Priemer: | 2 mm |
| Dĺžka: | 500 mm |
| Taviace pásmo SOL-LIQ: | 650 – 810 °C |
| Zloženie: | Cu = 89; P = 6; Ag = 5 % |
| Hustota: | 8,2 g/cm³ |
| Pevnosť spoja v ťahu: | 25 kg/mm² |
| Pracovná teplota: | 710 °C |
| Normy: | EN 1044: CP104 |
| Typ: | tvrdá |
| Prevedenie: | neobalená tavivom |
| Priemer: | 2 mm |
| Dĺžka: | 500 mm |
| Taviace pásmo SOL-LIQ: | 650 – 810 °C |
| Zloženie: | Cu = 89; P = 6; Ag = 5 % |
| Hustota: | 8,2 g/cm³ |
| Pevnosť spoja v ťahu: | 25 kg/mm² |
| Pracovná teplota: | 710 °C |
| Normy: | EN 1044: CP104 |