Obalená strieborná spájka bez kadmia, s cínom. Spája oceľ, meď,medené zliatiny, nikel, zliatiny niklu, temperovanú liatinu. Pre spájkované spoje s prevádzkovou teplotou do 200 °C
| Obj. číslo | 7094677U |
| Cena za kg | 428,66 € |
| Balenie | 0,02 kg |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 7094677U |
| Cena za kg | 428,66 € |
Obalená strieborná spájka bez kadmia, s cínom. Spája oceľ, meď,medené zliatiny, nikel, zliatiny niklu, temperovanú liatinu. Pre spájkované spoje s prevádzkovou teplotou do 200 °C
Uvedená cena je za 1 kus. V prípade záujmu o celé balenie je hmotnosť jednej krabice 1 kg.
Tvrdá spájka L-Ag30Sn (AS30U) neobsahuje kadmium, vďaka čomu sa môže používať v kontakte s potravinami a pitnou vodou, a taktiež pri spojoch v nemocnicich, reštauráciách a podobne.
Cín sa používa na zníženie teploty tavenia zliatiny.
| Typ: | tvrdá |
| Prevedenie: | obalená tavivom |
| Priemer: | 2 mm |
| Dĺžka: | 500 mm |
| Taviace pásmo SOL-LIQ: | 650 – 750 °C |
| Zloženie: | Ag = 30; Cu = 36; Zn = 32; Sn = 2 % |
| Hustota: | 8,8 g/cm³ |
| Pevnosť spoja v ťahu: | 48 kg/mm² |
| Pracovná teplota: | 740 °C |
| Normy: | DIN 8513: L-Ag30Sn / EN 1044: AG 107 |
| Typ: | tvrdá |
| Prevedenie: | obalená tavivom |
| Priemer: | 2 mm |
| Dĺžka: | 500 mm |
| Taviace pásmo SOL-LIQ: | 650 – 750 °C |
| Zloženie: | Ag = 30; Cu = 36; Zn = 32; Sn = 2 % |
| Hustota: | 8,8 g/cm³ |
| Pevnosť spoja v ťahu: | 48 kg/mm² |
| Pracovná teplota: | 740 °C |
| Normy: | DIN 8513: L-Ag30Sn / EN 1044: AG 107 |