Neobalená strieborná spájka bez kadmia na univerzálne použitie. Veľmi ľahko spája železné aj neželezné materiály (čierna oceľ, meď, mosadz).
| Obj. číslo | 7094670u |
| Cena za kg | 713,66 € |
| Balenie | 0,008 kg |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 7094670u |
| Cena za kg | 713,66 € |
Neobalená strieborná spájka bez kadmia na univerzálne použitie. Veľmi ľahko spája železné aj neželezné materiály (čierna oceľ, meď, mosadz).
Uvedená cena je za 1 kus. V prípade záujmu o celé balenie je hmotnosť 1 krabice = 1 kg.
| Typ: | tvrdá |
| Prevedenie: | neobalená tavivom |
| Priemer: | 1,5 mm |
| Dĺžka: | 500 mm |
| Taviace pásmo SOL-LIQ: | 690 – 760 °C |
| Zloženie: | Ag = 30; Cu = 38; Zn = 32 % |
| Hustota: | 8,9 g/cm³ |
| Pevnosť spoja v ťahu: | 50 kg/mm² |
| Normy: | EN 1044: AG 204 / DIN 8513: L-Ag30 / AWS A5.8-04: B Ag-20 |
| Typ: | tvrdá |
| Prevedenie: | neobalená tavivom |
| Priemer: | 1,5 mm |
| Dĺžka: | 500 mm |
| Taviace pásmo SOL-LIQ: | 690 – 760 °C |
| Zloženie: | Ag = 30; Cu = 38; Zn = 32 % |
| Hustota: | 8,9 g/cm³ |
| Pevnosť spoja v ťahu: | 50 kg/mm² |
| Normy: | EN 1044: AG 204 / DIN 8513: L-Ag30 / AWS A5.8-04: B Ag-20 |