Obalená strieborná spájka bez obsahu kadmia, s cínom. Veľmi ľahko spája železné aj neželezné materiály (čierna oceľ, nerez, meď, medené zliatiny, nikel, zliatiny niklu, temperovaná liatina, mosadz).
| Obj. číslo | 7094756U |
| Cena za kg | 934,80 € |
| Balenie | 0,02 kg |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 7094756U |
| Cena za kg | 934,80 € |
Obalená strieborná spájka bez obsahu kadmia, s cínom. Veľmi ľahko spája železné aj neželezné materiály (čierna oceľ, nerez, meď, medené zliatiny, nikel, zliatiny niklu, temperovaná liatina, mosadz).
Uvedená cena je za 1 ks. V prípade záujmu o celé balenie je hmotnosť 1 krabice 1 kg.
| Typ: | tvrdá |
| Prevedenie: | obalená tavivom |
| Priemer: | 2 mm |
| Dĺžka: | 500 mm |
| Taviace pásmo SOL-LIQ: | 680 – 760 °C |
| Zloženie: | Ag = 25; Cu = 40; Zn = 33; Sn = 2 % |
| Hustota: | 8,7 g/cm³ |
| Pevnosť spoja v ťahu: | 48 kg/mm² |
| Pracovná teplota: | 750 °C |
| Normy: | DIN 8513: L-Ag25Sn / EN 1044: AG 108 |
| Typ: | tvrdá |
| Prevedenie: | obalená tavivom |
| Priemer: | 2 mm |
| Dĺžka: | 500 mm |
| Taviace pásmo SOL-LIQ: | 680 – 760 °C |
| Zloženie: | Ag = 25; Cu = 40; Zn = 33; Sn = 2 % |
| Hustota: | 8,7 g/cm³ |
| Pevnosť spoja v ťahu: | 48 kg/mm² |
| Pracovná teplota: | 750 °C |
| Normy: | DIN 8513: L-Ag25Sn / EN 1044: AG 108 |