Neobalená spájka s dodatkom striebra na spájanie mede s meďou bez taviva, alebo s tavivom na spájanie mede s jej zliatinami (mosadz, červený bronz, bronz, červená liatina),
| Obj. číslo | 3415100210 |
| Cena za kg | 330,38 € |
| Balenie | 0,002 kg |
| Obj. číslo | 3415100210 |
| Cena za kg | 330,38 € |
Neobalená spájka s dodatkom striebra na spájanie mede s meďou bez taviva, alebo s tavivom na spájanie mede s jej zliatinami (mosadz, červený bronz, bronz, červená liatina),
Uvedená cena je za 1 kus. V prípade záujmu o celé balenie je hmotnosť krabice 1 kg.
| Typ: | tvrdá |
| Prevedenie: | neobalená tavivom |
| Priemer: | 1 mm |
| Dĺžka: | 500 mm |
| Taviace pásmo SOL-LIQ: | 650 – 800 °C |
| Zloženie: | Ag = 15; Cu = 80; P = 5 % |
| Hustota: | 8,4 g/cm³ |
| Pevnosť spoja v ťahu: | 25 kg/mm² |
| Pracovná teplota: | 710 °C |
| Normy: | ISO 17672: CuP 284 / EN 1044: CP 102 / AWS A5.8-04: BCuP-5 |
| Typ: | tvrdá |
| Prevedenie: | neobalená tavivom |
| Priemer: | 1 mm |
| Dĺžka: | 500 mm |
| Taviace pásmo SOL-LIQ: | 650 – 800 °C |
| Zloženie: | Ag = 15; Cu = 80; P = 5 % |
| Hustota: | 8,4 g/cm³ |
| Pevnosť spoja v ťahu: | 25 kg/mm² |
| Pracovná teplota: | 710 °C |
| Normy: | ISO 17672: CuP 284 / EN 1044: CP 102 / AWS A5.8-04: BCuP-5 |