Zváračka R 300 s ovládacím panelom ControlPro v sete s horákom ML 2400, zemniacim káblom a adaptérom cievky. Výborné zváracie vlastnosti pre oceľ, nerezovú oceľ a hliník, pre zváranie MIG/MAG, MMA a TIG.
| Obj. číslo | 226.7002.0 |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 226.7002.0 |
| Splátky už od | |
Zváračka R 300 s ovládacím panelom ControlPro v sete s horákom ML 2400, zemniacim káblom a adaptérom cievky. Výborné zváracie vlastnosti pre oceľ, nerezovú oceľ a hliník, pre zváranie MIG/MAG, MMA a TIG.
Zvárací set obsahuje:
Zvárací stroj LORCH R300 Control Pro je ideálny pre náročné podmienky každodenného spracovania kovov:

MIG-MAG logika: 2-taktné/4-taktné, bodové zváranie
Zvárateľné materiály: oceľ, nehrdzavejúca oceľ, hliník, meď
Priemer zvárateľného drôtu pre oceľ/hliník: 0,6 – 1,2 mm/1,0 – 1,2 mm
Priemer spájkovateľného drôtu pre CuSi: 0,8 – 1,2 mm
Hrúbka materiálu pre oceľ/hliník: 0,6 – 15 mm/1,2 – 18 mm
Zvárací stroj Lorch R 300 je určený pre dielňe a ľahkú výrobu, kovospracujúce remeslá, opravy automobilov, zámočníctvo a kovoobrábanie, poľnohospodárstvo, domácich kutilov s vysokými nárokmi, domácu a stavebnú techniku.
Plynom chladený horák ML 2400 na zváranie CO2 - MIG/MAG pri max. prúde 250 A (CO2) a 220 A (zmesný plyn M21), zaťažovateľ pri 60 % pracovného cyklu. Použitie zváracieho drôtu s priemerom 0,8 – 1,2 mm. Dĺžka horáka 4 metre.
| Použitie: | profesionál |
| Ovládací panel: | Control Pro |
| Výkon: | priemyselná záťaž nad 220 A |
| Zváraný materiál: | oceľ / hliník / nerez |
| Priemer zváracieho drôtu: | 0,6 mm / 0,8 mm / 1,0 mm / 1,2 mm |
| Chladenie: | plynom (vzduchom) |
| Podávač drôtu: | štvorkladkový |
| Metóda zvárania: | MIG/MAG / MMA |
| Sieťové napätie: | 3~400/3~230 |
| Rozsah zváracieho prúdu: | 20 – 290 A |
| Rozsah napätia: | 15 – 31 V |
| Napätie na prázdno: | DC: 63 V |
| Istenie: | 16 A pomalé |
| Zvárací prúd (DZ = 100 %) I2: | 200 A |
| Zvárací prúd (DZ = 60 %) I2: | 220 A |
| Krytie: | IP 23S |
| Nastavenie zváracieho prúdu: | plynulé |
| Sieťová zástrčka: | CEE 16 |
| Rozmery: | 880 × 400 × 755 mm |
| Hmotnosť: | 49 kg |
| Použitie: | profesionál |
| Ovládací panel: | Control Pro |
| Výkon: | priemyselná záťaž nad 220 A |
| Zváraný materiál: | oceľ / hliník / nerez |
| Priemer zváracieho drôtu: | 0,6 mm / 0,8 mm / 1,0 mm / 1,2 mm |
| Chladenie: | plynom (vzduchom) |
| Podávač drôtu: | štvorkladkový |
| Metóda zvárania: | MIG/MAG / MMA |
| Sieťové napätie: | 3~400/3~230 |
| Rozsah zváracieho prúdu: | 20 – 290 A |
| Rozsah napätia: | 15 – 31 V |
| Napätie na prázdno: | DC: 63 V |
| Istenie: | 16 A pomalé |
| Zvárací prúd (DZ = 100 %) I2: | 200 A |
| Zvárací prúd (DZ = 60 %) I2: | 220 A |
| Krytie: | IP 23S |
| Nastavenie zváracieho prúdu: | plynulé |
| Sieťová zástrčka: | CEE 16 |
| Rozmery: | 880 × 400 × 755 mm |
| Hmotnosť: | 49 kg |