Samostmievací zvárací filter pre kukly 3M Speedglas série 9100. Sedem variabilných stupňov zatemnenia 5, 8 a 9 – 13, svetlý stav 3, klasifikácia 1/1/1/2. Pre väčšinu metód oblúkového zvárania. Zorné pole 45 x 93 mm.
| Obj. číslo | 7100080221 |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie: 1.1.2025
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 527,64 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: 33%
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 7100080221 |
| Splátky už od | |
Pri kúpe tohto produktu máte možnosť zakúpiť si produkty z nižšie uvedeného zoznamu vo zvýhodnenej cene.
Samostmievací zvárací filter pre kukly 3M Speedglas série 9100. Sedem variabilných stupňov zatemnenia 5, 8 a 9 – 13, svetlý stav 3, klasifikácia 1/1/1/2. Pre väčšinu metód oblúkového zvárania. Zorné pole 45 x 93 mm.
Správnym nastavením filtra pomáhate znížiť únavu zraku a môžete zlepšiť kvalitu každého zhotoveného zvaru.
| Metóda zvárania: | MIG/MAG / TIG / MMA / plazma / bodovanie |
| Klasifikácia priezoru (EN 379): | 1/1/1/2 |
| Pole viditeľnosti: | 45 × 93 mm |
| Počet senzorov: | 3 |
| Stupeň tmavosti v svetlom stave: | 3 |
| Tmavosť: | 5, 8, 9 – 13 |
| Stupeň ochrany pred žiarením UV/IR: | 13 DIN |
| Čas stmavenia: | 0,1 ms pri 23 °C |
| Čas zosvetlenia: | 0,04 – 1,3 s |
| Napájanie: | lítiová batéria 2 × CR2032 (3 V) |
| Životnosť batérie: | 2800 hodín |
| Hmotnosť: | 150 g |
| Použitie: | profesionál |
| Metóda zvárania: | MIG/MAG / TIG / MMA / plazma / bodovanie |
| Klasifikácia priezoru (EN 379): | 1/1/1/2 |
| Pole viditeľnosti: | 45 × 93 mm |
| Počet senzorov: | 3 |
| Stupeň tmavosti v svetlom stave: | 3 |
| Tmavosť: | 5, 8, 9 – 13 |
| Stupeň ochrany pred žiarením UV/IR: | 13 DIN |
| Čas stmavenia: | 0,1 ms pri 23 °C |
| Čas zosvetlenia: | 0,04 – 1,3 s |
| Napájanie: | lítiová batéria 2 × CR2032 (3 V) |
| Životnosť batérie: | 2800 hodín |
| Hmotnosť: | 150 g |
| Použitie: | profesionál |