Rutilová elektróda E316L-16 s obsahom molybdénu je určená na zváranie vysokolegovaných ocelí z 18 Cr, 8 Ni, 3 Mo.
| Obj. číslo | 0720316236 |
| Cena za kg | 20,97 € |
| Balenie | 1,4 kg |
| Obj. číslo | 0720316236 |
| Cena za kg | 20,97 € |
Rutilová elektróda E316L-16 s obsahom molybdénu je určená na zváranie vysokolegovaných ocelí z 18 Cr, 8 Ni, 3 Mo.
Uvedená cena je za celé balenie. Elektródy predávame iba po celých baleniach. 1 balenie = 1,4 kg, 1 kartón = 6 x 1,4 kg = 8,40 kg.
| Použitie pre materiál: | oceľ / nerez |
| Typ zváracej elektródy: | rutilová |
| Druh prúdu: | jednosmerný - plus do elektródy (=(+)) |
| Priemer (hrúbka): | 2,5 mm |
| Dĺžka: | 300 mm |
| Zváracie polohy: | všetky okrem zvislej nadol |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | C < 0,03; Si < 0,90; Ni = 11 – 13; Mn = 0,85; Cr = 18 – 20; Mo = 2,5 – 3; FN = 8 |
| Hmotnosť krabice: | 1,4 kg |
| Medza klzu Re: | > 400 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | > 560 – 650 MPa |
| Ťažnosť A5: | > 32 % |
| KV/T: | > 70 J (20 °C) |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 3581-A: E 19 12 3 L R 12 |
| AWS (American Welding Society): | A 5.4: E 316 L - 16 |
| Werkstoff nr.: | 1.4430 |
| Použitie pre materiál: | oceľ / nerez |
| Typ zváracej elektródy: | rutilová |
| Druh prúdu: | jednosmerný - plus do elektródy (=(+)) |
| Priemer (hrúbka): | 2,5 mm |
| Dĺžka: | 300 mm |
| Zváracie polohy: | všetky okrem zvislej nadol |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | C < 0,03; Si < 0,90; Ni = 11 – 13; Mn = 0,85; Cr = 18 – 20; Mo = 2,5 – 3; FN = 8 |
| Hmotnosť krabice: | 1,4 kg |
| Medza klzu Re: | > 400 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | > 560 – 650 MPa |
| Ťažnosť A5: | > 32 % |
| KV/T: | > 70 J (20 °C) |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 3581-A: E 19 12 3 L R 12 |
| AWS (American Welding Society): | A 5.4: E 316 L - 16 |
| Werkstoff nr.: | 1.4430 |