Rutil-kyslá zváracia elektróda na zváranie nehrdzavejúcich ocelí k nízkolegovaným a nelegovaným oceliam, na naváranie bežných ocelí a zváranie koreňových partií spojov plátovaných ocelí.
| Obj. číslo | 67602520T0 |
| Cena za kg | 31,72 € |
| Balenie | 1,5 kg |
| Obj. číslo | 67602520T0 |
| Splátky už od | |
| Cena za kg | 31,72 € |
Rutil-kyslá zváracia elektróda na zváranie nehrdzavejúcich ocelí k nízkolegovaným a nelegovaným oceliam, na naváranie bežných ocelí a zváranie koreňových partií spojov plátovaných ocelí.
Uvedená cena je za celé balenie (1/4 VacPac). Elektródy predávame iba po celých baleniach. 1 balenie = 1,5 kg/cca 75 kusov, 1 kartón = 6 x 1,5 kg = 9 kg.
| Použitie pre materiál: | oceľ / nerez |
| Typ zváracej elektródy: | rutil-kyslá |
| Druh prúdu: | jednosmerný (elektróda +) alebo striedavý |
| Zvárací prúd: | 45 – 90 A |
| Priemer (hrúbka): | 2,5 mm |
| Dĺžka: | 300 mm |
| Zváracie polohy: | všetky okrem zvislej nadol |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | C = 0,03; Mn = 0,9; Si = 0,8; Ni = 12,4; Cr = 23,7; N = 0,09; Ferrite FN = 15 |
| Presušenie elektródy: | 350 °C/2 hodiny |
| Napätie: | 28 V |
| Výťažnosť: | 115 % |
| Doba horenia: | 38 s |
| Podiel zvarového kovu: | 0,6 % |
| Počet ks/kg zvarového kovu: | 85 |
| Výkon navarenia: | 1,1 kg/h |
| Účinnosť: | 60 % |
| Hmotnosť krabice: | 0,6 kg |
| Počet v krabici: | 31 ks |
| Medza klzu Re: | 470 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 580 MPa |
| Ťažnosť A5: | 32 % |
| KV/T: | 40 J (-10 °C) / 50 J (20 °C) |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 3581-A: E 23 12 L R 3 2 |
| AWS (American Welding Society): | A 5.4: E309L-17 |
| Werkstoff nr.: | 1.4332 |
| Aprobácie: | CE / DNV-GL / CWB / VdTÜV / UKCA |
| Použitie pre materiál: | oceľ / nerez |
| Typ zváracej elektródy: | rutil-kyslá |
| Druh prúdu: | jednosmerný (elektróda +) alebo striedavý |
| Zvárací prúd: | 45 – 90 A |
| Priemer (hrúbka): | 2,5 mm |
| Dĺžka: | 300 mm |
| Zváracie polohy: | všetky okrem zvislej nadol |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | C = 0,03; Mn = 0,9; Si = 0,8; Ni = 12,4; Cr = 23,7; N = 0,09; Ferrite FN = 15 |
| Presušenie elektródy: | 350 °C/2 hodiny |
| Napätie: | 28 V |
| Výťažnosť: | 115 % |
| Doba horenia: | 38 s |
| Podiel zvarového kovu: | 0,6 % |
| Počet ks/kg zvarového kovu: | 85 |
| Výkon navarenia: | 1,1 kg/h |
| Účinnosť: | 60 % |
| Hmotnosť krabice: | 0,6 kg |
| Počet v krabici: | 31 ks |
| Medza klzu Re: | 470 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 580 MPa |
| Ťažnosť A5: | 32 % |
| KV/T: | 40 J (-10 °C) / 50 J (20 °C) |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 3581-A: E 23 12 L R 3 2 |
| AWS (American Welding Society): | A 5.4: E309L-17 |
| Werkstoff nr.: | 1.4332 |
| Aprobácie: | CE / DNV-GL / CWB / VdTÜV / UKCA |