Vysokovýťažková elektróda na naváranie častí zemných a banských strojov, mixérov, skrutkových podávačov a podobne, s požiadavkami na vysokú odolnosť proti abrázii pieskom, štrkom, rudami, uhlím a minerálmi.
| Obj. číslo | 8478323030 |
| Cena za kg | 25,26 € |
| Balenie | 1,7 kg |
| Obj. číslo | 8478323030 |
| Splátky už od | |
| Cena za kg | 25,26 € |
Vysokovýťažková elektróda na naváranie častí zemných a banských strojov, mixérov, skrutkových podávačov a podobne, s požiadavkami na vysokú odolnosť proti abrázii pieskom, štrkom, rudami, uhlím a minerálmi.
Uvedená cena je za celé balenie. Elektródy predávame iba po celých baleniach. 1 balenie = 1,7 kg/cca 29 kusov.
Elektróda dáva zvarový kov s hrubými karbidmi chrómu v austenitickej matrici. Používa sa na:
Zvárací prúd AC, DC+.
Návar sa tepelne nespracováva.
Zodpovedajúca plnená elektróda OK Tubrodur 14.70.
Náhrada za elektródy E-B 518, E-B 519 a OK 84.78.
| Typ zváracej elektródy: | rutil-bázická |
| Druh prúdu: | jednosmerný (elektróda +) alebo striedavý |
| Zvárací prúd: | 115 – 170 A |
| Priemer (hrúbka): | 3,2 mm |
| Dĺžka: | 350 mm |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | C = 4,8; Mn = 1,0; Si = 0,7; Cr = 34,3 |
| Presušenie elektródy: | 300 °C/2 hodiny |
| Napätie: | 24 V |
| Výťažnosť: | 190 % |
| Doba horenia: | 85 s |
| Podiel zvarového kovu: | 0,62 % |
| Počet ks/kg zvarového kovu: | 26 |
| Výkon navarenia: | 1,6 kg/h |
| Účinnosť: | 62 % |
| Hmotnosť krabice: | 1,7 kg |
| Štandardy EN ISO: | EN 14700: E Z Fe14 |
| Typ zváracej elektródy: | rutil-bázická |
| Druh prúdu: | jednosmerný (elektróda +) alebo striedavý |
| Zvárací prúd: | 115 – 170 A |
| Priemer (hrúbka): | 3,2 mm |
| Dĺžka: | 350 mm |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | C = 4,8; Mn = 1,0; Si = 0,7; Cr = 34,3 |
| Presušenie elektródy: | 300 °C/2 hodiny |
| Napätie: | 24 V |
| Výťažnosť: | 190 % |
| Doba horenia: | 85 s |
| Podiel zvarového kovu: | 0,62 % |
| Počet ks/kg zvarového kovu: | 26 |
| Výkon navarenia: | 1,6 kg/h |
| Účinnosť: | 62 % |
| Hmotnosť krabice: | 1,7 kg |
| Štandardy EN ISO: | EN 14700: E Z Fe14 |