Kožené zváračské rukavice vysokej kvality s plne zakrytými švami a podšívkou.
| Obj. číslo | 7754032110 |
| Obj. číslo | 7754032110 |
Kožené zváračské rukavice vysokej kvality s plne zakrytými švami a podšívkou.
| Kategória: | II |
| Materiál: | hovädzia štiepenka |
| Veľkosť rukavíc: | 10 |
| Použitie rukavíc: | zváračské rukavice MIG/MAG, MMA |
| Dĺžka: | 35 cm |
| Hrúbka: | 1,1 – 1,3 mm |
| Podšívka: | áno |
| Farba: | hnedá |
| Normy: | EN 388: 2016 + A1: 2018 / EN ISO 21420:2020 / EN 407:2020 / EN 12477:2001 + A1:2005 |
| Kategória: | II |
| Materiál: | hovädzia štiepenka |
| Veľkosť rukavíc: | 10 |
| Použitie rukavíc: | zváračské rukavice MIG/MAG, MMA |
| Dĺžka: | 35 cm |
| Hrúbka: | 1,1 – 1,3 mm |
| Podšívka: | áno |
| Farba: | hnedá |
| Normy: | EN 388: 2016 + A1: 2018 / EN ISO 21420:2020 / EN 407:2020 / EN 12477:2001 + A1:2005 |