Zváracie rukavice Weldas 10-2392/18 s rovnobežným a zosilneným palcom pre lepšiu manipuláciu s MIG horákom. Rukavice z kvalitnej hovädzej kože, s bavlnenou podšívkou, predĺžené.
| Obj. číslo | 10-2392L/18 |
| Obj. číslo | 10-2392L/18 |
Zváracie rukavice Weldas 10-2392/18 s rovnobežným a zosilneným palcom pre lepšiu manipuláciu s MIG horákom. Rukavice z kvalitnej hovädzej kože, s bavlnenou podšívkou, predĺžené.
| Kategória: | II |
| Materiál: | hovädzia koža, bavlna, niť Kevlar |
| Veľkosť rukavíc: | L/18” (46 cm) (9) |
| Použitie rukavíc: | zváračské rukavice MIG/MAG, MMA |
| Dĺžka: | 46 cm |
| Podšívka: | áno |
| Farba: | hnedá |
| Normy: | EN 12477:2001 + A1:2005, Typ A / TÜV BP 60153042 0001 / TÜV 60400826 002 Kat II |
| Kategória: | II |
| Materiál: | hovädzia koža, bavlna, niť Kevlar |
| Veľkosť rukavíc: | L/18” (46 cm) (9) |
| Použitie rukavíc: | zváračské rukavice MIG/MAG, MMA |
| Dĺžka: | 46 cm |
| Podšívka: | áno |
| Farba: | hnedá |
| Normy: | EN 12477:2001 + A1:2005, Typ A / TÜV BP 60153042 0001 / TÜV 60400826 002 Kat II |