Pracovné rukavice zateplené pre prácu v zimnom a chladnom období. Teplá čierna podšívka, úchopová časť z jedného kusu kozej kože, chrbtová časť z bavlny, zapínanie na suchý zips na zápästí, elastická manžeta.
| Obj. číslo | 7755031020 |
| Obj. číslo | 7755031020 |
Pracovné rukavice zateplené pre prácu v zimnom a chladnom období. Teplá čierna podšívka, úchopová časť z jedného kusu kozej kože, chrbtová časť z bavlny, zapínanie na suchý zips na zápästí, elastická manžeta.
Štandardy pre zateplené pracovné rukavice GUYANA WINTER:

| Kategória: | II |
| Materiál: | kozia useň a bavlna |
| Veľkosť rukavíc: | 10 |
| Použitie rukavíc: | montérske rukavice / odolnosť voči chladu |
| Dĺžka: | 26 cm |
| Hrúbka: | 0,7 – 0,9 mm |
| Podšívka: | áno |
| Normy: | EN 388 / EN 420 / EN 511 |
| Kategória: | II |
| Materiál: | kozia useň a bavlna |
| Veľkosť rukavíc: | 10 |
| Použitie rukavíc: | montérske rukavice / odolnosť voči chladu |
| Dĺžka: | 26 cm |
| Hrúbka: | 0,7 – 0,9 mm |
| Podšívka: | áno |
| Normy: | EN 388 / EN 420 / EN 511 |