MOST MALE montérske rukavice so zapínaním na suchý zips, elastická manžeta. Kozia koža + bavlna. Pre práce v dielni, výrobnej hale, kde je potrebná rýchla manipulácia a cit v prstoch.
| Obj. číslo | 7755031110 |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 7755031110 |
MOST MALE montérske rukavice so zapínaním na suchý zips, elastická manžeta. Kozia koža + bavlna. Pre práce v dielni, výrobnej hale, kde je potrebná rýchla manipulácia a cit v prstoch.
| Kategória: | I |
| Materiál: | kozia koža a bavlna |
| Veľkosť rukavíc: | 10 |
| Použitie rukavíc: | ochranné pracovné rukavice / montérske rukavice |
| Dĺžka: | 26 cm |
| Hrúbka: | 0,7 – 0,9 mm |
| Farba: | biela + červená |
| Normy: | EN 420 |
| Kategória: | I |
| Materiál: | kozia koža a bavlna |
| Veľkosť rukavíc: | 10 |
| Použitie rukavíc: | ochranné pracovné rukavice / montérske rukavice |
| Dĺžka: | 26 cm |
| Hrúbka: | 0,7 – 0,9 mm |
| Farba: | biela + červená |
| Normy: | EN 420 |