Zateplené kožené rukavice pre prácu, kde je potrebná mechanická ochrana celej ruky. Rukavice sú krátke, s teplou čiernou podšívkou a elastickým pásikom na zápästí.
| Obj. číslo | 7755032020 |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 7755032020 |
Zateplené kožené rukavice pre prácu, kde je potrebná mechanická ochrana celej ruky. Rukavice sú krátke, s teplou čiernou podšívkou a elastickým pásikom na zápästí.
Celokožené pracovné rukavice DAKOTA Winter sú vyrobené z hovädzej lícovej kože, s olemovanou manžety.
Poskytujú výnimočný pracovný komfort.
Spĺňajú požiadavky normy EN 388 (2122X), EN 420 a EN 511 (X3X).
| Kategória: | II |
| Materiál: | hovädzia lícna koža |
| Veľkosť rukavíc: | 10 |
| Použitie rukavíc: | ochranné pracovné rukavice / odolnosť voči chladu |
| Dĺžka: | 26 cm |
| Hrúbka: | 0,8 – 1,0 mm |
| Podšívka: | áno |
| Farba: | biela |
| Normy: | EN 388 / EN 420 / EN 511 |
| Kategória: | II |
| Materiál: | hovädzia lícna koža |
| Veľkosť rukavíc: | 10 |
| Použitie rukavíc: | ochranné pracovné rukavice / odolnosť voči chladu |
| Dĺžka: | 26 cm |
| Hrúbka: | 0,8 – 1,0 mm |
| Podšívka: | áno |
| Farba: | biela |
| Normy: | EN 388 / EN 420 / EN 511 |