Jednorazové nitrilové obojručné pracovné rukavice poskytujú ochranu kategórie I.
| Obj. číslo | STERNS |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | STERNS |
Jednorazové nitrilové obojručné pracovné rukavice poskytujú ochranu kategórie I.
Uvedená cena je za celé balenie = 100 ks (50 párov).
Rukavice vyhovujú požiadavkám Nariadenia (EÚ) 2016/425 a Nariadenia (ES) 1935/2004.
Elastické rukavice sú navrhnuté tak, aby tesne priliehali k ruke, nemusia preto spĺňať veľkostné požiadavky normy EN 420.
Rukavice nasadzujte na čisté a suché ruky.
| Kategória: | I |
| Materiál: | nitril |
| Veľkosť rukavíc: | 6 1/2 – 7 (S) |
| Použitie rukavíc: | ochranné pracovné rukavice |
| Dĺžka: | 24 cm |
| Hrúbka: | dlaň 0,07 mm; prsty 0,09 mm; manžeta 0,05 mm |
| Farba: | modrá |
| Normy: | EN 420 / EN 455 / EN 1186 |
| Kategória: | I |
| Materiál: | nitril |
| Veľkosť rukavíc: | 6 1/2 – 7 (S) |
| Použitie rukavíc: | ochranné pracovné rukavice |
| Dĺžka: | 24 cm |
| Hrúbka: | dlaň 0,07 mm; prsty 0,09 mm; manžeta 0,05 mm |
| Farba: | modrá |
| Normy: | EN 420 / EN 455 / EN 1186 |