Dýza 20 - 50 A pre horák SVM-105/SVH-105/SVS-105
Dýza 5832 pre ručný plazmový horák SVH-105 a strojné horáky SVS-105 a SVM-105.
2,88 s DPH 2,34 bez DPH
Skladom >5 ks
2,88 s DPH 2,34 bez DPH
Skladom >5 ks
Dýza 60 - 70 A pre horák SVM-105/SVH-105/SVS-105
Dýza 5937 pre ručný plazmový horák SVH-105 a strojné horáky SVS-105 a SVM-105.
Skladom 3 ks
Skladom 3 ks
Dýza 80 - 90 A pre horák SVM-105/SVH-105/SVS-105
3,96 s DPH 3,22 bez DPH
3,96 s DPH 3,22 bez DPH
Predlžovací koaxiálny kábel 7 pin 6 m pre horák SVH-105/125
Koaxiálny predlžovací kábel 7 PIN pre ručné plazmové horáky SVH-105 a SVH-125.
341,50 s DPH 277,64 bez DPH
Skladom už iba 1 ks
341,50 s DPH 277,64 bez DPH
Skladom už iba 1 ks
Hubica 85 - 105 A pre horák SVH-105
Hubica 7072 pre ručný plazmový horák SVH-105.
Skladom 2 ks
Skladom 2 ks
Hodnotenie zákazníkov