Plazmový rezací stroj Powermax30 AIR s integrovaným kompresorom na rezanie kovových materiálov. Malé rozmery a nízka hmotnosť umožňujú ľahké prenášanie zdroja, odolný horák zvláda prácu v najťažších prostrediach.
| Obj. číslo | 088098 |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie:
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 3 150,00 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: 25%
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 088098 |
| Splátky už od | |
Plazmový rezací stroj Powermax30 AIR s integrovaným kompresorom na rezanie kovových materiálov. Malé rozmery a nízka hmotnosť umožňujú ľahké prenášanie zdroja, odolný horák zvláda prácu v najťažších prostrediach.

| Výkon | Hrúbka | Rezná rýchlosť |
|---|---|---|
| Rezanie | ||
| Odporúčané | 8 mm | 500 mm/min |
| 10 mm | 250 mm/min | |
| Delenie | 16 mm | 125 mm/min |
Rezanie pri vstupnom napätí 120 V - rezné výkony pri maximálnom odporúčanom výstupnom prúde 20 A:
Plazmovú rezačku využijete pre množstvo aplikácií:
Súčasťou balenia je:
| Sieťové napätie: | 120 – 240 V, 1 fáza, 50/60 Hz |
| Vstupný prúd pri 2,5 kW: | 120 – 240 V, 1 fáza, 29 – 15 A |
| Vstupný prúd: | 15 – 30 A |
| Menovité výstupné napätie: | 83 V DC |
| Dovolené zaťaženie pri 40 °C: | 35 %, 240 V/20 %, 120 V |
| Svorkové napätie (napätie naprázdno): | 256 V DC |
| Dĺžka prívodného napájacieho kábla: | 3 m |
| Typ napájacieho zdroja: | invertor - bipolárny tranzistor (IGBT) |
| Požiadavka na motorový pohon: | 5,5 kW pri plnom výstupnom prúde 30 A |
| Rozmery: | (vrátane rukoväte) 420 × 195 × 333 mm |
| Hmotnosť: | (spolu s 4,5 m horákom) 13,5 kg |
| Sieťové napätie: | 120 – 240 V, 1 fáza, 50/60 Hz |
| Vstupný prúd pri 2,5 kW: | 120 – 240 V, 1 fáza, 29 – 15 A |
| Vstupný prúd: | 15 – 30 A |
| Menovité výstupné napätie: | 83 V DC |
| Dovolené zaťaženie pri 40 °C: | 35 %, 240 V/20 %, 120 V |
| Svorkové napätie (napätie naprázdno): | 256 V DC |
| Dĺžka prívodného napájacieho kábla: | 3 m |
| Typ napájacieho zdroja: | invertor - bipolárny tranzistor (IGBT) |
| Požiadavka na motorový pohon: | 5,5 kW pri plnom výstupnom prúde 30 A |
| Rozmery: | (vrátane rukoväte) 420 × 195 × 333 mm |
| Hmotnosť: | (spolu s 4,5 m horákom) 13,5 kg |
Plazmový rezací stroj Powermax30 AIR
Nastavenie plazmy Powermax30 AIR