Plazmový rezací stroj PEGAS 60 PLASMA od ALFA IN je určený na rezanie kovov na základe modernej technológie delenia materiálu prostredníctvom tenkého lúča plazmového plynu. Malé rozmery a veľký výkon.
| Obj. číslo | 5.0514-2 |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 5.0514-2 |
| Splátky už od | |
Plazmový rezací stroj PEGAS 60 PLASMA od ALFA IN je určený na rezanie kovov na základe modernej technológie delenia materiálu prostredníctvom tenkého lúča plazmového plynu. Malé rozmery a veľký výkon.
Technológia delenia materiálov plazmov má oproti iným metódam výhody:
Plazma PEGAS 60 PLASMA sa používa na:
| Sieťové napätie: | 3 × 400 V/50 – 60 Hz |
| Istenie: | 16 @ A |
| Max. efektívny prúd I1eff: | 15,6 A |
| Rozsah rezacieho prúdu: | 20 – 65 A |
| Napätie na prázdno U20: | 310 V |
| Rezací prúd (X = 100%) I2: | 60 A |
| Rezací prúd (X = 60%) I2: | 60 A |
| Rezací prúd (DZ=90%) I2/U2: | 65 A |
| Pracovný tlak vzduchu: | pre horák SCP 120/6 m: 5 bar |
| Max. tlak vzduchu: | 8,5 bar |
| Spotreba vzduchu: | horák SCP 120/6 m: 200 l/min |
| Zapálenie oblúka: | pneu-mechanické |
| Regulácia prúdu: | plynulá |
| Izolačná trieda: | F |
| Krytie (stupeň ochrany): | IP23 S |
| Rozmery: | 240 × 433 × 595 mm |
| Hmotnosť: | 24 kg |
| Max. produktívny rez: | 20 mm |
| Max. rez (oddelenie): | 30 mm |
| Kvalitný rez: | 25 mm |
| Kvalitný rez hliník: | 15 mm |
| Kvalitný rez nerez: | 18 mm |
| Kvalitný rez meď: | 10 mm |
| Sieťové napätie: | 3 × 400 V/50 – 60 Hz |
| Istenie: | 16 @ A |
| Max. efektívny prúd I1eff: | 15,6 A |
| Rozsah rezacieho prúdu: | 20 – 65 A |
| Napätie na prázdno U20: | 310 V |
| Rezací prúd (X = 100%) I2: | 60 A |
| Rezací prúd (X = 60%) I2: | 60 A |
| Rezací prúd (DZ=90%) I2/U2: | 65 A |
| Pracovný tlak vzduchu: | pre horák SCP 120/6 m: 5 bar |
| Max. tlak vzduchu: | 8,5 bar |
| Spotreba vzduchu: | horák SCP 120/6 m: 200 l/min |
| Zapálenie oblúka: | pneu-mechanické |
| Regulácia prúdu: | plynulá |
| Izolačná trieda: | F |
| Krytie (stupeň ochrany): | IP23 S |
| Rozmery: | 240 × 433 × 595 mm |
| Hmotnosť: | 24 kg |
| Max. produktívny rez: | 20 mm |
| Max. rez (oddelenie): | 30 mm |
| Kvalitný rez: | 25 mm |
| Kvalitný rez hliník: | 15 mm |
| Kvalitný rez nerez: | 18 mm |
| Kvalitný rez meď: | 10 mm |