Rezací horák R8 P, PB, ZP na ručné rezanie do hrúbky 300 mm. Horák je možné pripojiť na závit G 1/4'' (kyslík) a G 3/8'' LH (horľavý plyn).
| Obj. číslo | G0767575 |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | G0767575 |
| Splátky už od | |
Rezací horák R8 P, PB, ZP na ručné rezanie do hrúbky 300 mm. Horák je možné pripojiť na závit G 1/4'' (kyslík) a G 3/8'' LH (horľavý plyn).
Výrobca odporúča pravidelnú kontrolu horákov minimálne raz ročne. Konkrétne typy rezacích a nahrievacích hubíc vhodné pre tento horák nájdete v katalógovom liste nižšie.
| Názov | Kód výrobcu |
| Suchá predloha SP20 kyslík | 0762215 |
| Suchá predloha SP20 horľavý plyn | 0762217 |
| Matica G1/4“ | B599400 |
| Matica G3/8“LH | B599430 |
| Hadicový nástavec Ø 6,3 | B599380 |
| Hadicový nástavec Ø 8,0 | B599440 |
| Vozík s kružidlom pre hubice 459 | 9548600 |
| Vozík s kružidlom pre hubice R70 | 9542701P |
| Vozík pre hubice 459 | 9380450 |
| Vozík pre hubice R70 | 9409100 |
| Typ horáka: | R8 |
| Rozsah: | 0 – 300 mm |
| Označenie hubice: | R70 PB / 459 PB |
| Plyn: | propán-bután / propán / zemný plyn |
| Dĺžka horáka: | 510 mm |
| Spôsob zmiešavania plynu s kyslíkom: | injektorový |
| Koliesko/páčka: | koliečko |
| Hlava horáka: | 90° |
| Typ horáka: | R8 |
| Rozsah: | 0 – 300 mm |
| Označenie hubice: | R70 PB / 459 PB |
| Plyn: | propán-bután / propán / zemný plyn |
| Dĺžka horáka: | 510 mm |
| Spôsob zmiešavania plynu s kyslíkom: | injektorový |
| Koliesko/páčka: | koliečko |
| Hlava horáka: | 90° |