Nízkotlakový regulátor tlaku plynu 30 mbar (3kPa), typ C30/M30, samočinne znižuje tlak plynu a udržuje jeho nastavenú výšku.
| Obj. číslo | UNP01008 |
| Obj. číslo | UNP01008 |
Nízkotlakový regulátor tlaku plynu 30 mbar (3kPa), typ C30/M30, samočinne znižuje tlak plynu a udržuje jeho nastavenú výšku.
| Plyn: | propán-bután |
| S elektrickým ohrevom: | nie |
| Max. vstupný tlak: | 10 bar |
| Výstupný tlak: | 29 mbar |
| Menovitý prietok: | 1,5 kg/h |
| Pripojenie vstup: | závit W 21,8 x 1/14" LH |
| Pripojenie výstup: | závit 1/14" LH alebo koncovka pre hadicu na PB s vnútornou svetlosťou 8 mm |
| Plyn: | propán-bután |
| S elektrickým ohrevom: | nie |
| Max. vstupný tlak: | 10 bar |
| Výstupný tlak: | 29 mbar |
| Menovitý prietok: | 1,5 kg/h |
| Pripojenie vstup: | závit W 21,8 x 1/14" LH |
| Pripojenie výstup: | závit 1/14" LH alebo koncovka pre hadicu na PB s vnútornou svetlosťou 8 mm |