Redukčný ventil Kyslík Brass MOST je prispôsobený na prácu pod vstupným tlakom 200 bar. S uzatváracím ventilom. Udržiava stabilný tlak, znižuje plytvanie plynmi a zlepšuje kvalitu zvaru.
| Obj. číslo | 6230750101 |
| Obj. číslo | 6230750101 |
| Splátky už od | |
Redukčný ventil Kyslík Brass MOST je prispôsobený na prácu pod vstupným tlakom 200 bar. S uzatváracím ventilom. Udržiava stabilný tlak, znižuje plytvanie plynmi a zlepšuje kvalitu zvaru.
Bezpečnostný ventil umiestnený za manometrom na zadnej strane ventilu výrazne zvyšuje prevádzkovú bezpečnosť. Redukčný ventil vyhovuje norme PN-EN ISO 2503 zo všetkých hľadísk - použitia materiálov, kontroly kvality a bezpečnostných požiadaviek.
| Plyn: | kyslík |
| Typ ventilu: | jednostupňový fľašový ventil |
| S elektrickým ohrevom: | nie |
| Max. vstupný tlak: | 200 bar |
| Rozsah pracovného tlaku: | 0 – 10 bar |
| Menovitý prietok: | 30 m3/h |
| Pripojenie vstup: | závit W 21,8 x 1/14" |
| Pripojenie výstup: | závit G 1/4" |
| Koniec hadice: | 6,3 mm |
| Plyn: | kyslík |
| Typ ventilu: | jednostupňový fľašový ventil |
| S elektrickým ohrevom: | nie |
| Max. vstupný tlak: | 200 bar |
| Rozsah pracovného tlaku: | 0 – 10 bar |
| Menovitý prietok: | 30 m3/h |
| Pripojenie vstup: | závit W 21,8 x 1/14" |
| Pripojenie výstup: | závit G 1/4" |
| Koniec hadice: | 6,3 mm |