Mangánovo-kremíkový pomedený drôt na zváranie nízkouhlíkových konštrukčných, kotlových a lodných ocelí, a jemnozrnných uhlíkovo-mangánových ocelí metódou MAG.
| Obj. číslo | 1160170083 |
| Cena za kg | 2,99 € |
| Balenie | 15 kg |
| Obj. číslo | 1160170083 |
| Splátky už od | |
| Cena za kg | 2,99 € |
Mangánovo-kremíkový pomedený drôt na zváranie nízkouhlíkových konštrukčných, kotlových a lodných ocelí, a jemnozrnných uhlíkovo-mangánových ocelí metódou MAG.
Uvedená cena je za celé balenie. Tento drôt predávame po celých baleniach, v 15 kg cievke.
| Použitie pre materiál: | oceľ |
| Metóda zvárania: | MIG/MAG |
| Priemer: | 0,8 mm |
| Druh prúdu: | jednosmerný - plus do elektródy (=+) |
| Ochranný plyn: | CO2 / argón + CO2 (M12) |
| Chemické zloženie drôtu: | C = 0,1; Si=0,9; Mn = 1,5 % |
| Zváracie polohy: | všetky |
| Balenie: | 15 kg |
| Medza klzu Re: | 490 N/mm2 |
| Pevnosť v ťahu Rm: | > 590 N/mm2 |
| Ťažnosť A5: | > 25 % |
| KV/T: | ≥ 100 J (0 °C) / ≥ 80 J (-20 °C) |
| Štandardy EN ISO: | PN-EN ISO 14341-A: G3 Si 1 |
| AWS (American Welding Society): | A5.18: ER70S-6 |
| Werkstoff nr.: | 1.5125 |
| Aprobácie: | DB / DNV-GL / TÜV / PRS |
| Použitie pre materiál: | oceľ |
| Metóda zvárania: | MIG/MAG |
| Priemer: | 0,8 mm |
| Druh prúdu: | jednosmerný - plus do elektródy (=+) |
| Ochranný plyn: | CO2 / argón + CO2 (M12) |
| Chemické zloženie drôtu: | C = 0,1; Si=0,9; Mn = 1,5 % |
| Zváracie polohy: | všetky |
| Balenie: | 15 kg |
| Medza klzu Re: | 490 N/mm2 |
| Pevnosť v ťahu Rm: | > 590 N/mm2 |
| Ťažnosť A5: | > 25 % |
| KV/T: | ≥ 100 J (0 °C) / ≥ 80 J (-20 °C) |
| Štandardy EN ISO: | PN-EN ISO 14341-A: G3 Si 1 |
| AWS (American Welding Society): | A5.18: ER70S-6 |
| Werkstoff nr.: | 1.5125 |
| Aprobácie: | DB / DNV-GL / TÜV / PRS |