Kónická zúžená plynová hubica pre MIG/MAG horák Abimig A T 155 LW, Abimig GRIP A 155 LW skrutkovacia.
| Obj. číslo | 145.D006 |
| Obj. číslo | 145.D006 |
Kónická zúžená plynová hubica pre MIG/MAG horák Abimig A T 155 LW, Abimig GRIP A 155 LW skrutkovacia.
Dĺžka hubice je 52 mm, priemer ústia hubice 10 mm, závit pre naskrutkovanie hubice 12 mm, vonkajší priemer 20 mm.
| Typ horáka: | AT155/AT255 |
| Spôsob nasadenia: | skrutkovaním |
| Závit: | M12 |
| Priemer ústia hubice: | NW10 (10 mm) |
| Vonkajší priemer (strana nasadenia hubice): | 20 mm |
| Dĺžka hubice: | 52 mm |
| Typ hubice: | kónická |
| Kompatibilný horák: | ABIMIG A T 155 LW / ABIMIG GRIP A 155 LW (ABIMIG GRIP A 155 LW) |
| Typ horáka: | AT155/AT255 |
| Spôsob nasadenia: | skrutkovaním |
| Závit: | M12 |
| Priemer ústia hubice: | NW10 (10 mm) |
| Vonkajší priemer (strana nasadenia hubice): | 20 mm |
| Dĺžka hubice: | 52 mm |
| Typ hubice: | kónická |
| Kompatibilný horák: | ABIMIG A T 155 LW / ABIMIG GRIP A 155 LW (ABIMIG GRIP A 155 LW) |