Zúžená plynová hubica pre MIG/MAG horák Abimig A T 255 LW, skrutkovacia, galvanizovaná.
| Obj. číslo | 145.D015 |
| Obj. číslo | 145.D015 |
Zúžená plynová hubica pre MIG/MAG horák Abimig A T 255 LW, skrutkovacia, galvanizovaná.
Dĺžka hubice je 70 mm, priemer ústia hubice 12 mm, závit pre naskrutkovanie hubice 14 mm, vonkajší priemer 22 mm.
| Typ horáka: | AT155/AT255 |
| Spôsob nasadenia: | skrutkovaním |
| Závit: | M14 |
| Priemer ústia hubice: | NW12 (12 mm) |
| Vonkajší priemer (strana nasadenia hubice): | 20 mm |
| Dĺžka hubice: | 70 mm |
| Typ hubice: | kónická |
| Kompatibilný horák: | ABIMIG A T 255 LW |
| Typ horáka: | AT155/AT255 |
| Spôsob nasadenia: | skrutkovaním |
| Závit: | M14 |
| Priemer ústia hubice: | NW12 (12 mm) |
| Vonkajší priemer (strana nasadenia hubice): | 20 mm |
| Dĺžka hubice: | 70 mm |
| Typ hubice: | kónická |
| Kompatibilný horák: | ABIMIG A T 255 LW |