Ručný plazmový horák SCP 120 pre rezacie stroje ALFA IN PEGAS 60 a PEGAS 101. Konektor 6 pin.
| Obj. číslo | SCP120-6-60 |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | SCP120-6-60 |
| Splátky už od | |
Ručný plazmový horák SCP 120 pre rezacie stroje ALFA IN PEGAS 60 a PEGAS 101. Konektor 6 pin.
Náhradné diely plazmového horáka SCP 120:

| Názov náhradného dielu | Kód výrobcu | |
| 1 | Hlava horáka | 5007 (SCP1201) |
| 1a | O-krúžok | 5008 |
| 2 | Rukoväť | SCP8014 |
| 3 | Sada skrutiek | SCPSP1 |
| 4 | Tlačidlo bezpečnostné | SCP2516 |
| 5 | Blok | SCP8015 |
| 6 | Kábel horáka x 6 m | SCP8019-60-CF4 |
| 7 | Kružidlo - sada | 5046 (SCP1250) |
Podrobnejšie informácie o náhradných dieloch a ich kódoch nájdete v katalógovom liste horáku.
| Chladenie: | plyn |
| Hrúbka rezu: | 30 – 35 mm |
| Zaťažovateľ (60 % prac. cyklus): | 120 A |
| Plyn: | vzduch/N2 |
| Tlak plynu: | 4,5 – 5,0 bar, 65 – 75 psi |
| Prietok plynu: | 200 l/min |
| Zapaľovanie: | bez HF |
| Dofuk: | 90 s |
| Dĺžka: | 6 m |
| Pre plazmový rezací stroj: | PEGAS 60 / PEGAS 101 |
| Chladenie: | plyn |
| Hrúbka rezu: | 30 – 35 mm |
| Zaťažovateľ (60 % prac. cyklus): | 120 A |
| Plyn: | vzduch/N2 |
| Tlak plynu: | 4,5 – 5,0 bar, 65 – 75 psi |
| Prietok plynu: | 200 l/min |
| Zapaľovanie: | bez HF |
| Dofuk: | 90 s |
| Dĺžka: | 6 m |
| Pre plazmový rezací stroj: | PEGAS 60 / PEGAS 101 |