Vysokoodolný, plynom chladený, ručný plazmový horák Plasma HS-60 HD dĺžky 6 metrov pre plazmový rezací stroj PERUN 40 PLASMA PFC od ALFA IN.
| Obj. číslo | 5048 |
| Obj. číslo | 5048 |
| Splátky už od | |
Vysokoodolný, plynom chladený, ručný plazmový horák Plasma HS-60 HD dĺžky 6 metrov pre plazmový rezací stroj PERUN 40 PLASMA PFC od ALFA IN.

| Chladenie: | plyn |
| Zaťažovateľ: | 80 % |
| Zaťaženie: | 60 A |
| Plyn: | vzduch/N2 |
| Tlak plynu: | 4,5 – 5,0 bar, 65 – 75 psi |
| Prietok plynu: | 150 l/min |
| Zapaľovanie: | bez HF |
| Riadenie: | elektróda to Tip |
| Dĺžka: | 6 m |
| Pre plazmový rezací stroj: | PERUN 40 PLASMA PFC |
| Chladenie: | plyn |
| Zaťažovateľ: | 80 % |
| Zaťaženie: | 60 A |
| Plyn: | vzduch/N2 |
| Tlak plynu: | 4,5 – 5,0 bar, 65 – 75 psi |
| Prietok plynu: | 150 l/min |
| Zapaľovanie: | bez HF |
| Riadenie: | elektróda to Tip |
| Dĺžka: | 6 m |
| Pre plazmový rezací stroj: | PERUN 40 PLASMA PFC |