Plazma CUT 45 PFC na rezanie rôznych materiálov. Kvalitný rez uhlíkovej ocele do hrúbky 14 mm, maximálny rez 25 mm. Výborný výkon, pokročilé technológie.
| Obj. číslo | L2S42 |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie:
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 861,00 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: 10%
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | L2S42 |
| Splátky už od | |
Plazma CUT 45 PFC na rezanie rôznych materiálov. Kvalitný rez uhlíkovej ocele do hrúbky 14 mm, maximálny rez 25 mm. Výborný výkon, pokročilé technológie.
V cene je zahrnuté:
| Sieťové napätie: | AC 1 × 230 V/50 – 60 Hz (AC 1 × 230 V/50 – 60 Hz) |
| Rozsah rezacieho prúdu: | 115 V: 20 – 30 A/230 V: 20 – 45 A |
| Menovitý vstupný prúd: | 115 V: 31 A; 230 V: 23 A |
| Menovitý zaťažovateľ: | 25 % |
| Svorkové napätie (napätie naprázdno): | < 50 W |
| Účinnosť: | 86 % |
| Izolačná trieda: | H |
| Krytie (stupeň ochrany): | IP23 S |
| Rozmery: | 546 × 166 × 341 mm |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| Max. hrúbka rezu: | 25 mm |
| Kvalitný rez: | 14 mm (14) |
| Kvalitný rez nerez: | 115 V: 5 mm/230 V: 14 mm |
| Sieťové napätie: | AC 1 × 230 V/50 – 60 Hz (AC 1 × 230 V/50 – 60 Hz) |
| Rozsah rezacieho prúdu: | 115 V: 20 – 30 A/230 V: 20 – 45 A |
| Menovitý vstupný prúd: | 115 V: 31 A; 230 V: 23 A |
| Menovitý zaťažovateľ: | 25 % |
| Svorkové napätie (napätie naprázdno): | < 50 W |
| Účinnosť: | 86 % |
| Izolačná trieda: | H |
| Krytie (stupeň ochrany): | IP23 S |
| Rozmery: | 546 × 166 × 341 mm |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| Max. hrúbka rezu: | 25 mm |
| Kvalitný rez: | 14 mm (14) |
| Kvalitný rez nerez: | 115 V: 5 mm/230 V: 14 mm |