SVAROG 125 PLASMA SYN – profesionálna plazmová rezačka 125 A s HF zapaľovaním, synergickým riadením a CNC rozhraním. Vysoký výkon, stabilný rez, vysoká účinnosť, vhodná pre priemysel. Obsahuje ručný horák SVH-125, zemniaci kábel a podvozok.
| Obj. číslo | 5.0324-1 |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 5.0324-1 |
| Splátky už od | |
SVAROG 125 PLASMA SYN – profesionálna plazmová rezačka 125 A s HF zapaľovaním, synergickým riadením a CNC rozhraním. Vysoký výkon, stabilný rez, vysoká účinnosť, vhodná pre priemysel. Obsahuje ručný horák SVH-125, zemniaci kábel a podvozok.
Max. produktívna rezná rýchlosť:
Zariadenie je navrhnuté pre spoľahlivú prevádzku v náročných podmienkach.
Delenie kovu plazmou má oproti iným metódam výhody:
| Sieťové napätie: | 3 × 400 V/50 – 60 Hz |
| Istenie: | 32 A |
| Max. efektívny prúd I1eff: | 44 A |
| Rozsah rezacieho prúdu: | 20 A/88 V – 125 A/170 V |
| Napätie naprázdno U0: | 400 V |
| Rezací prúd (X = 100%) I2: | 125 A |
| Rezací prúd (X = 60%) I2: | 125 A |
| Účinnosť: | 92 % |
| Krytie (stupeň ochrany): | IP23 S |
| Rozmery: | 378 × 801 × 619 mm |
| Hmotnosť: | 49 kg |
| Produktívny prepich/rez (I2@DZ=100%): | 25 mm |
| Produktívny prepich/rez (I2max): | 25 mm |
| Bočný štart/rez (I2max): | 55 mm |
| Max. prepich/rez (I2max): | 35 mm |
| Kvalitný rez: | 50 mm |
| Kvalitný rez hliník: | 35 mm |
| Kvalitný rez nerez: | 45 mm |
| Kvalitný rez meď: | 30 mm |
| Sieťové napätie: | 3 × 400 V/50 – 60 Hz |
| Istenie: | 32 A |
| Max. efektívny prúd I1eff: | 44 A |
| Rozsah rezacieho prúdu: | 20 A/88 V – 125 A/170 V |
| Napätie naprázdno U0: | 400 V |
| Rezací prúd (X = 100%) I2: | 125 A |
| Rezací prúd (X = 60%) I2: | 125 A |
| Účinnosť: | 92 % |
| Krytie (stupeň ochrany): | IP23 S |
| Rozmery: | 378 × 801 × 619 mm |
| Hmotnosť: | 49 kg |
| Produktívny prepich/rez (I2@DZ=100%): | 25 mm |
| Produktívny prepich/rez (I2max): | 25 mm |
| Bočný štart/rez (I2max): | 55 mm |
| Max. prepich/rez (I2max): | 35 mm |
| Kvalitný rez: | 50 mm |
| Kvalitný rez hliník: | 35 mm |
| Kvalitný rez nerez: | 45 mm |
| Kvalitný rez meď: | 30 mm |
Porovnanie plazmy SVAROG 85, SVAROG 105, SVAROG 125 - rovnako ovládaný rôzny výkon.
Plazmové rezacie portály ALFATEC so zdrojom SVAROG 105 plazma