Pištoľ ESP 1 K pre zváracie zariadenie KÖCO KST. Pištoľ je určená pre bodové zváračky pre naváranie svorníkov.
| Obj. číslo | 316-5044-000 |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 316-5044-000 |
| Splátky už od | |
Pištoľ ESP 1 K pre zváracie zariadenie KÖCO KST. Pištoľ je určená pre bodové zváračky pre naváranie svorníkov.
| Dĺžka svorníka: | 165 mm |
| Dĺžka kábla: | 4 m |
| Priemer tela: | cca 40 mm |
| Farba: | čierna |
| Výška: | vrátane rukoväte 130 mm |
| Variant: | s kontaktom |
| Zvárací rozsah: | svorníky 3 – 10 mm |
| Dĺžka svorníka: | 165 mm |
| Dĺžka kábla: | 4 m |
| Priemer tela: | cca 40 mm |
| Farba: | čierna |
| Výška: | vrátane rukoväte 130 mm |
| Variant: | s kontaktom |
| Zvárací rozsah: | svorníky 3 – 10 mm |