PS 4.5 Plus - prenosná orbitálna píla na rezanie tenkostenných rúr a ohybov rúr. Rezy bez otrepov, upínanie bez deformácií, nízka hmotnosť a jednoduché použitie.
| Obj. číslo | 790048001 |
Cena na vyžiadanie
| Obj. číslo | 790048001 |
PS 4.5 Plus - prenosná orbitálna píla na rezanie tenkostenných rúr a ohybov rúr. Rezy bez otrepov, upínanie bez deformácií, nízka hmotnosť a jednoduché použitie.
Výkon: 1200 W
Sieť: 230 V, 50/60 Hz
Vonkajší priemer rúrok: 6 – 120 mm
Vonkajší Ø kolien rúrok: 30 – 120 mm
Hrúbka steny: 0,6 – 3 mm
Ochranná trieda (DIN VDE 0740, protective insulated): II
Úroveň vibrácií (DIN EN 28662, Part 1): < 2,5 m/s2
Hladina akustického tlaku na pracovisku: cca 78 dB (A)
Rozmer: 480 x 230 x 600 mm
Výkon: 1100 W
Rýchlosť: 30 - 182 ot/min
Hmotnosť: 23 kg
Píla je dodávaná v praktickom prepravnom kufríku:
1 x Orbitálna píla PS 4.5 Plus 230 V
1 x Upínacie čeľuste z kaleného liateho hliníka
1 x Tvrdý transportný kufor
1 x Líniový laser (namontovaný na stroji)
1 x Pílový kotúč (790 048 072)
1 x Taška na náradie vrátane príslušenstva (zrolovateľný kufrík 790 048 345)
1 x Mazivo na pílové kotúče GF TOP (790 060 228)
1 x Návod na obsluhu so zoznamom náhradných dielov
| Typ píly: | orbitálna |
| Rozsah veľkosti trubky: | od 6 – 120 mm |
| Hrúbka steny: | 0,6 – 3 mm |
| Sieťové napätie: | 230 V (50/60 Hz) |
| Trieda ochrany: | II |
| Rozmery: | 480 × 230 × 600 mm |
| Hmotnosť: | 23 kg |
| Typ píly: | orbitálna |
| Rozsah veľkosti trubky: | od 6 – 120 mm |
| Hrúbka steny: | 0,6 – 3 mm |
| Sieťové napätie: | 230 V (50/60 Hz) |
| Trieda ochrany: | II |
| Rozmery: | 480 × 230 × 600 mm |
| Hmotnosť: | 23 kg |
Orbitalum PS 4.5 Plus: Prenosná píla na rúry