Číre ochranné okuliare najmä na nosenie cez dioptrické okuliare s minimálnym obmedzením. Zabezpečujú dokonalú ochranu a široké zorné pole, v kombinácii s vysokou úrovňou ochrany voči nárazu, UV žiareniu a poškriabaniu.
| Obj. číslo | 7000032493 |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie: 1.1.2025
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 11,84 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: 33%
| Obj. číslo | 7000032493 |
Číre ochranné okuliare najmä na nosenie cez dioptrické okuliare s minimálnym obmedzením. Zabezpečujú dokonalú ochranu a široké zorné pole, v kombinácii s vysokou úrovňou ochrany voči nárazu, UV žiareniu a poškriabaniu.
Číre okuliare 2800 sú určené najmä na nosenie cez dioptrické okuliare pri najrôznejších činnostiach, stavebnej činnosti, práci so strojmi, vo farmaceutickom priemysle...
Označenie zorníka 2C-1.2 3M 1 FT (EN 166:2001):
| Typ zorníku (šošovky): | PC, číry |
| Povrch: | AS (proti poškriabaniu) |
| Filter: | UV - ultrafialové žiarenie |
| Označenie zorníka: | 2C-1.2 3M 1 FT |
| Mechanická odolnosť: | FT (-5 °C až +55 °C) |
| Farba bočníc: | modrá |
| Materiál: | polykarbonát (zorník), nylón (bočnice) |
| Hmotnosť: | 38 g |
| Typ zorníku (šošovky): | PC, číry |
| Povrch: | AS (proti poškriabaniu) |
| Filter: | UV - ultrafialové žiarenie |
| Označenie zorníka: | 2C-1.2 3M 1 FT |
| Mechanická odolnosť: | FT (-5 °C až +55 °C) |
| Farba bočníc: | modrá |
| Materiál: | polykarbonát (zorník), nylón (bočnice) |
| Hmotnosť: | 38 g |