Mobilný indukčný ohrev s kvapalinou chladeným induktorom navrhnutý špeciálne pre tvrdé aj mäkké spájkovanie. Optimalizovaný pre ohrev medi, mosadze a hliníka.
| Obj. číslo | 14-001-01-DAW-2004 |
| Obj. číslo | 14-001-01-DAW-2004 |
| Splátky už od | |
Mobilný indukčný ohrev s kvapalinou chladeným induktorom navrhnutý špeciálne pre tvrdé aj mäkké spájkovanie. Optimalizovaný pre ohrev medi, mosadze a hliníka.
Indukčný ohrev je vhodný aj pre zváracie aplikácie - príklady, postup a metódy rovnania nájdete aj v našom "ťaháku" do dielne.
Stroj je štandardne dodávaný s „U“ induktorom 16 mm a vrátane chladiacej kvapaliny.
| Typ ohrevu: | indukčný ohrev |
| Požiadavky na napojenie: | 230 V ±20 % |
| Menovitý vstupný prúd: | 16 A |
| Frekvencia: | 50/60 Hz |
| Pracovná frekvencia: | 60 – 150 kHz |
| Vstupný výkon (príkon): | 2,7 kW |
| Krytie: | IP20 |
| Dĺžka sieťového kábla: | 3 m |
| Chladiaca kvapalina: | špeciálna chladiaca kvapalina |
| Interné poistky: | F16A, 500 V |
| Rozmery: | 220 × 395 × 500 mm |
| Hmotnosť: | 24,3 kg |
| Typ ohrevu: | indukčný ohrev |
| Požiadavky na napojenie: | 230 V ±20 % |
| Menovitý vstupný prúd: | 16 A |
| Frekvencia: | 50/60 Hz |
| Pracovná frekvencia: | 60 – 150 kHz |
| Vstupný výkon (príkon): | 2,7 kW |
| Krytie: | IP20 |
| Dĺžka sieťového kábla: | 3 m |
| Chladiaca kvapalina: | špeciálna chladiaca kvapalina |
| Interné poistky: | F16A, 500 V |
| Rozmery: | 220 × 395 × 500 mm |
| Hmotnosť: | 24,3 kg |