Pracovné rukavice pre mechanickú ochranu pri práci v suchom prostredí. Sú vysoko odolné voči porezaniu, oderu a roztrhnutiu.
| Obj. číslo | A3032/10 |
| Obj. číslo | A3032/10 |
Pracovné rukavice pre mechanickú ochranu pri práci v suchom prostredí. Sú vysoko odolné voči porezaniu, oderu a roztrhnutiu.
| Kategória: | II |
| Materiál: | nitril, UHMWPE, mikro pena |
| Veľkosť rukavíc: | 10 |
| Použitie rukavíc: | ochranné pracovné rukavice / ochrana proti prerezaniu |
| Dĺžka: | 24 cm |
| Hrúbka: | 1,2 mm |
| Podšívka: | nie |
| Farba: | zelená + sivá |
| Normy: | EN 420:2003 + A:2009 / EN 388: 2016 + A1: 2018 |
| Kategória: | II |
| Materiál: | nitril, UHMWPE, mikro pena |
| Veľkosť rukavíc: | 10 |
| Použitie rukavíc: | ochranné pracovné rukavice / ochrana proti prerezaniu |
| Dĺžka: | 24 cm |
| Hrúbka: | 1,2 mm |
| Podšívka: | nie |
| Farba: | zelená + sivá |
| Normy: | EN 420:2003 + A:2009 / EN 388: 2016 + A1: 2018 |