Ochranné bezrámové okuliare odolné voči poškriabaniu, so špeciálnou povrchovou úpravou proti zahmlievaniu. Technológia rozloženia tlaku pomáha rozložiť tlak bočníc na uši a zväčšuje pohodlie aj pri dlhodobom nosení.
| Obj. číslo | 7100112008 |
| Obj. číslo | 7100112008 |
Ochranné bezrámové okuliare odolné voči poškriabaniu, so špeciálnou povrchovou úpravou proti zahmlievaniu. Technológia rozloženia tlaku pomáha rozložiť tlak bočníc na uši a zväčšuje pohodlie aj pri dlhodobom nosení.
Okuliare 3M SecureFit série SF200 sú vhodné na použitie v stavebníctve, pri výrobe potravín a nápojov, vo všeobecnej výrobe...
Označenie zorníka 2C-1.2 3M 1 FT (EN 166:2001):
| Typ zorníku (šošovky): | PC, jantárový |
| Povrch: | AS-AF (proti poškriabaniu - proti zahmlievaniu) |
| Filter: | UV - ultrafialové žiarenie |
| Označenie zorníka: | 2C-1.2 3M 1 FT |
| Mechanická odolnosť: | FT (45 m/s, -5 °C až 55 °C) |
| Farba bočníc: | jantárová |
| Hmotnosť: | 18 g |
| Typ zorníku (šošovky): | PC, jantárový |
| Povrch: | AS-AF (proti poškriabaniu - proti zahmlievaniu) |
| Filter: | UV - ultrafialové žiarenie |
| Označenie zorníka: | 2C-1.2 3M 1 FT |
| Mechanická odolnosť: | FT (45 m/s, -5 °C až 55 °C) |
| Farba bočníc: | jantárová |
| Hmotnosť: | 18 g |