Zváracia elektróda legovaná CrMo na zváranie ocelí typu 0,25C1Cr0,2Mo, vysokopevnostných ocelí a kalenie zvarového kovu plameňom.
| Obj. číslo | 78162530K0 |
| Cena za kg | 32,13 € |
| Balenie | 0,8 kg |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 78162530K0 |
| Cena za kg | 32,13 € |
Zváracia elektróda legovaná CrMo na zváranie ocelí typu 0,25C1Cr0,2Mo, vysokopevnostných ocelí a kalenie zvarového kovu plameňom.
Uvedená cena je za celé balenie (1/4 VacPac). Elektródy predávame iba po celých baleniach. 1 balenie = 0,8 kg/35 kusov.
| Použitie pre materiál: | vysokopevná oceľ / oceľ typu 0,25C1Cr0,2Mo |
| Typ zváracej elektródy: | bázická |
| Druh prúdu: | jednosmerný - plus do elektródy (=(+)) |
| Zvárací prúd: | 75 – 100 A |
| Priemer (hrúbka): | 2,5 mm |
| Dĺžka: | 350 mm |
| Zváracie polohy: | PA - vodorovná z hora / PB - vodorovná šikmo z hora / PC - vodorovná / PE - vodorovná nad hlavou / PF - zvislá do hora |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | C = 0,17; Mn = 0,76; Si = 0,52; Cr = 1,15; Mo = 0,2 (C = 0,17; Mn = 0,76; Si = 0,52; Cr = 1,15; Mo = 0,2) |
| Presušenie elektródy: | 300 – 350 °C/2 hodiny |
| Napätie: | 20 V |
| Výťažnosť: | 120 % |
| Doba horenia: | 58 s |
| Podiel zvarového kovu: | 0,64 % |
| Počet ks/kg zvarového kovu: | 70 |
| Výkon navarenia: | 0,9 kg/h |
| Hmotnosť krabice: | 0,8 kg |
| Počet v krabici: | 35 ks |
| Podmienky: | ISO |
| Stav: | TZ 0 - stav po zváraní |
| Medza klzu Re: | 800 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 900 MPa |
| Ťažnosť A5: | 17 % |
| KV/T: | 80 J (20 °C) |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 18275-A: E 69 A Z B 42 |
| AWS (American Welding Society): | A 5.5: E9018-G |
| Aprobácie: | CE: EN 13479 |
| Použitie pre materiál: | vysokopevná oceľ / oceľ typu 0,25C1Cr0,2Mo |
| Typ zváracej elektródy: | bázická |
| Druh prúdu: | jednosmerný - plus do elektródy (=(+)) |
| Zvárací prúd: | 75 – 100 A |
| Priemer (hrúbka): | 2,5 mm |
| Dĺžka: | 350 mm |
| Zváracie polohy: | PA - vodorovná z hora / PB - vodorovná šikmo z hora / PC - vodorovná / PE - vodorovná nad hlavou / PF - zvislá do hora |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | C = 0,17; Mn = 0,76; Si = 0,52; Cr = 1,15; Mo = 0,2 (C = 0,17; Mn = 0,76; Si = 0,52; Cr = 1,15; Mo = 0,2) |
| Presušenie elektródy: | 300 – 350 °C/2 hodiny |
| Napätie: | 20 V |
| Výťažnosť: | 120 % |
| Doba horenia: | 58 s |
| Podiel zvarového kovu: | 0,64 % |
| Počet ks/kg zvarového kovu: | 70 |
| Výkon navarenia: | 0,9 kg/h |
| Hmotnosť krabice: | 0,8 kg |
| Počet v krabici: | 35 ks |
| Podmienky: | ISO |
| Stav: | TZ 0 - stav po zváraní |
| Medza klzu Re: | 800 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 900 MPa |
| Ťažnosť A5: | 17 % |
| KV/T: | 80 J (20 °C) |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 18275-A: E 69 A Z B 42 |
| AWS (American Welding Society): | A 5.5: E9018-G |
| Aprobácie: | CE: EN 13479 |