Špeciálna vysokolegovaná elektróda pre spoje rôznorodých ocelí, ocelí s obmedzenou zvariteľnosťou a pre prechodové vrstvy pri naváraní.
| Obj. číslo | 68823230T0 |
| Cena za kg | 44,61 € |
| Balenie | 1,7 kg |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 68823230T0 |
| Splátky už od | |
| Cena za kg | 44,61 € |
Špeciálna vysokolegovaná elektróda pre spoje rôznorodých ocelí, ocelí s obmedzenou zvariteľnosťou a pre prechodové vrstvy pri naváraní.
Uvedená cena je za celé balenie (1/2 VacPac). Elektródy predávame iba po celých baleniach. 1 balenie = 1,7 kg/49 kusov, 1 kartón = 3 x 1,7 kg = 5,1 kg.
| Použitie pre materiál: | oceľ neznámeho zloženia / oceľ so zlou zvariteľnosťou |
| Typ zváracej elektródy: | rutilová |
| Druh prúdu: | jednosmerný (elektróda +/-) alebo striedavý |
| Zvárací prúd: | 55 – 120 A |
| Priemer (hrúbka): | 3,2 mm |
| Dĺžka: | 350 mm |
| Zváracie polohy: | PA - vodorovná z hora / PB - vodorovná šikmo z hora / PC - vodorovná / PE - vodorovná nad hlavou / PF - zvislá do hora |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | C = 0,13 ; Si = 1,1; Mn = 0,6; Cr = 29,1; Ni = 9,9; Mo = 0,2; N = 0,10; FN WRC-92 = 40 |
| Presušenie elektródy: | 350 °C/2 hodiny |
| Napätie: | 26 V |
| Výťažnosť: | 105 % |
| Doba horenia: | 57 s |
| Podiel zvarového kovu: | 0,52 % |
| Počet ks/kg zvarového kovu: | 55 |
| Výkon navarenia: | 1,3 kg/h |
| Hmotnosť krabice: | 1,7 kg |
| Počet v krabici: | 49 ks |
| Podmienky: | ISO |
| Stav: | TZ 0 - stav po zváraní |
| Rp0,2: | 500 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 750 MPa |
| Ťažnosť A5: | 25 % |
| KV/T: | 40 J (20 °C) |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 3581-A: E 29 9 R 1 2 / EN 14700: E Fe 11 |
| AWS (American Welding Society): | A 5.4: ~ (E 312-17) |
| Werkstoff nr.: | 1.4337 |
| Aprobácie: | UKCA: EN 13479 |
| Použitie pre materiál: | oceľ neznámeho zloženia / oceľ so zlou zvariteľnosťou |
| Typ zváracej elektródy: | rutilová |
| Druh prúdu: | jednosmerný (elektróda +/-) alebo striedavý |
| Zvárací prúd: | 55 – 120 A |
| Priemer (hrúbka): | 3,2 mm |
| Dĺžka: | 350 mm |
| Zváracie polohy: | PA - vodorovná z hora / PB - vodorovná šikmo z hora / PC - vodorovná / PE - vodorovná nad hlavou / PF - zvislá do hora |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | C = 0,13 ; Si = 1,1; Mn = 0,6; Cr = 29,1; Ni = 9,9; Mo = 0,2; N = 0,10; FN WRC-92 = 40 |
| Presušenie elektródy: | 350 °C/2 hodiny |
| Napätie: | 26 V |
| Výťažnosť: | 105 % |
| Doba horenia: | 57 s |
| Podiel zvarového kovu: | 0,52 % |
| Počet ks/kg zvarového kovu: | 55 |
| Výkon navarenia: | 1,3 kg/h |
| Hmotnosť krabice: | 1,7 kg |
| Počet v krabici: | 49 ks |
| Podmienky: | ISO |
| Stav: | TZ 0 - stav po zváraní |
| Rp0,2: | 500 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 750 MPa |
| Ťažnosť A5: | 25 % |
| KV/T: | 40 J (20 °C) |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 3581-A: E 29 9 R 1 2 / EN 14700: E Fe 11 |
| AWS (American Welding Society): | A 5.4: ~ (E 312-17) |
| Werkstoff nr.: | 1.4337 |
| Aprobácie: | UKCA: EN 13479 |