Náhradná nádoba so zátkovými chráničmi sluchu 3M E-A-Rsoft PD-01-002 k dávkovaču 3M One-Touch. Nádoba obsahuje 500 párov zátok k ochrane sluchu E-A-R SOFT Yellow Neon.
| Obj. číslo | 7000038202 |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie: 1.1.2025
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 101,71 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: 30%
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 7000038202 |
| Splátky už od | |
Pri kúpe tohto produktu máte možnosť zakúpiť si produkty z nižšie uvedeného zoznamu vo zvýhodnenej cene.
Náhradná nádoba so zátkovými chráničmi sluchu 3M E-A-Rsoft PD-01-002 k dávkovaču 3M One-Touch. Nádoba obsahuje 500 párov zátok k ochrane sluchu E-A-R SOFT Yellow Neon.
| Štuple do uší: | penové |
| Hodnotenie útlmu, SNR: | 36 dB |
| Trieda ochrany: | 95 dB(A) – 110 dB(A) |
| Typ chrániča: | tvarovateľné štuple do uší |
| Použitie: | jednorazové |
| Materiál: | polyuretán |
| Normy, štandardy: | EN 352-2:1993 |
| Hmotnosť: | 1000 g |
| Štuple do uší: | penové |
| Hodnotenie útlmu, SNR: | 36 dB |
| Trieda ochrany: | 95 dB(A) – 110 dB(A) |
| Typ chrániča: | tvarovateľné štuple do uší |
| Použitie: | jednorazové |
| Materiál: | polyuretán |
| Normy, štandardy: | EN 352-2:1993 |
| Hmotnosť: | 1000 g |