Zdvíhací magnet pre vysokovýkonné zdvíhanie s bezpečnostným uzamknutím a bezpečným pracovným zaťažením 346 kg. Pomocou dvoch hákov dvíha spoľahlivo do vodorovnej polohy, použitím jedného háku do zvislej polohy.
| Obj. číslo | 7008100364 |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie: 17.3.2025
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 1 396,62 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: 25%
| Obj. číslo | 7008100364 |
| Splátky už od | |
Zdvíhací magnet pre vysokovýkonné zdvíhanie s bezpečnostným uzamknutím a bezpečným pracovným zaťažením 346 kg. Pomocou dvoch hákov dvíha spoľahlivo do vodorovnej polohy, použitím jedného háku do zvislej polohy.
Rozmery magnetu:
| Maximálna sila: | 1036 kg |
| Bezpečné pracovné zaťaženie: | 346 kg |
| Celková výška: | 166,47 mm |
| Stopa magnetického pólu: | 223 × 71,12 mm |
| Upevňovací závit: | M6x1.0 |
| Maximálna bezpečná strižnica: | 150 kg |
| Minimálna hrúbka pre De-Stack: | 9,5 mm |
| Hmotnosť: | 8,1 kg |
| Kód výrobcu: | 8100364 |
| Maximálna sila: | 1036 kg |
| Bezpečné pracovné zaťaženie: | 346 kg |
| Celková výška: | 166,47 mm |
| Stopa magnetického pólu: | 223 × 71,12 mm |
| Upevňovací závit: | M6x1.0 |
| Maximálna bezpečná strižnica: | 150 kg |
| Minimálna hrúbka pre De-Stack: | 9,5 mm |
| Hmotnosť: | 8,1 kg |
| Kód výrobcu: | 8100364 |
Zdvíhací magnet MLAY600x4