Garážová LED lampa 82,5 W (6600 lm) so závitom E27, 12 regulovateľných panelov, obojstranné montovanie, telo z ABS plastu. Rýchla inštalácia, ideálne pre garáž, dielňu, sklad.
| Obj. číslo | B070000175 |
| Obj. číslo | B070000175 |
Garážová LED lampa 82,5 W (6600 lm) so závitom E27, 12 regulovateľných panelov, obojstranné montovanie, telo z ABS plastu. Rýchla inštalácia, ideálne pre garáž, dielňu, sklad.
Lampa BERG B070000175 je výkonné a spoľahlivé riešenie pre osvetlenie garáží, dielní, pivníc, telocviční, skladov, montážnych priestorov a podobne.
Disponuje výkonom 82,5 W a svetelným tokom približne 6600 lm. Priestor osvetľuje studenou bielou farbou (6500 Kelvinov). Je napájaná z bežnej 230 V elektrickej siete.
Montáž je veľmi jednoduchá, vďaka štandardnému závitu E27 lampu zaskrutkujete ako bežnú žiarovku.
Telo lampy je vyrobené z ABS plastu s vysokou tvrdosťou a odolnosťou voči poškriabaniu, čo zaručuje dlhšiu životnosť aj v náročnejších podmienkach pracovného prostredia.
Každý z 12-tich samostatne nastaviteľných panelov umožňuje individuálne nastavenie smeru svietenia až do uhla 90°, čím si používateľ môže prispôsobiť osvetlenie podľa potreby.
Lampa je vhodná na použitie so stojanom E27 W210/L230 BERG s 2,3 m káblom.
Rozmery (zložené): 130 x 130 x 145 mm
Rozmery (rozložené): 330 x 330 x 130 mm
LED diódy: 8 x 12, 4 x 24, 1 x 36 (rozsah až 90°)
Hmotnosť: 0,25 kg
| Výkon: | 82,5 W |
| Napájanie: | 230 V |
| Svetelný tok: | 6600 lm |
| Počet svetelných zdrojov: | 12 |
| Farba svetla: | studená biela 6500 Kelvinov |
| Diódy: | LED 8 × 12, 4 × 24, 1 × 36 (rozsah až 90°) |
| Rozmer: | zložené: 130 x 130 x 145 mm, rozložené: 330 x 330 x 130 mm |
| Výkon: | 82,5 W |
| Napájanie: | 230 V |
| Svetelný tok: | 6600 lm |
| Počet svetelných zdrojov: | 12 |
| Farba svetla: | studená biela 6500 Kelvinov |
| Diódy: | LED 8 × 12, 4 × 24, 1 × 36 (rozsah až 90°) |
| Rozmer: | zložené: 130 x 130 x 145 mm, rozložené: 330 x 330 x 130 mm |