Váš prehliadač nie je podporovaný na tejto stránke.

Set RTW kukla Optrel Panoramaxx Quattro čierna s odsávaním e3000X 18 h

5,0
Set RTW kukla Optrel Panoramaxx Quattro čierna s odsávaním e3000X 18 h
priezor 1/1/1/1

Set RTW kukla Optrel Panoramaxx Quattro čierna s odsávaním e3000X 18 h

5,0
Obj. číslo 4550.560
Dostupné varianty produktu
Môžete mať už 23.07.2024 ( utorok )
2 466,00

Pôvodná cena s DPH - množstevná zľava je vypočítavaná zo zľavnenej ceny.

1 849,50
1 541,25 bez DPH
Skladom už iba 1 ks
Obj. číslo 4550.560
Odporučte nás svojím známym

Produkty v akcii

Pri kúpe tohto produktu máte možnosť zakúpiť si produkty z nižšie uvedeného zoznamu vo zvýhodnenej cene.

Čistiaci a konzervačný sprej na zváracie kukly Clino M 320 ml
0,00 s DPH 0,00 bez DPH
Skladom >500 ks
Zľava -100% 0,00 s DPH 0,00 bez DPH
Skladom >500 ks

Potrebujete poradiť?

Spýtajte sa skúsených predajcov
Po - Pi: 07:30-16:00 0917 880 640

Dostupné varianty

Zváracia kukla Optrel Panoramaxx 2.5 čierna
Zváracia kukla Optrel Panoramaxx 2.5 čierna
Špičková samostmievacia kukla Panoramaxx 2.5 poskytuje zváračovi obrovské panoramatické zorné pole, realistické farby a vynikajúcu viditeľnosť cez priezor v každej pracovnej situácii. Má najnovšie patentované technológie a funkcie, 5 senzorov a revolučný 3-rozmerný nastaviteľný hlavový kríž IsoFit.
od 484,01 s DPH 403,34 bez DPH
Skladom >5 ks
Zľava -33% od 484,01 s DPH 403,34 bez DPH
Skladom >5 ks
Kukla Optrel Panoramaxx CLT čierna RTW s odsávaním e3000X 18 h
Kukla Optrel Panoramaxx CLT čierna RTW s odsávaním e3000X 18 h
Sada Optrel Panoramaxx CLT RTW (Ready-to-Weld, pripravený na zváranie) obsahuje zváraciu prilbu Panoramaxx CLT s revolučným hlavovým krížom IsoFit a odsávanie PAPR e3000X, ktorého súčasťou je batéria s výdržou až 18 hodín!, držiak na opasok a taška na kuklu.
1 698,85 s DPH 1 415,71 bez DPH
Na objednávku - ks
Zľava -33% 1 698,85 s DPH 1 415,71 bez DPH
Na objednávku - ks
Zváracia kukla Optrel Panoramaxx Quattro čierna
Zváracia kukla Optrel Panoramaxx Quattro čierna
Kukla od špičkového švajčiarskeho výrobcu Optrel s najvyššou klasifikáciou priezoru 1/1/1/1 najmä pre prácu v obmedzených polohách, umožňuje perfektný pohľad na zvar z akejkoľvek pozície. Najnovšie patentované technológie, 5 senzorov, revolučný trojrozmerne nastaviteľný hlavový kríž IsoFit.  
583,20 s DPH 486,00 bez DPH
Skladom 4 ks
Zľava -25% 583,20 s DPH 486,00 bez DPH
Skladom 4 ks
Zváracia kukla Optrel Panoramaxx 2.5 čierna PAPR s prípravou na odsávanie
Zváracia kukla Optrel Panoramaxx 2.5 čierna PAPR s prípravou na odsávanie
Špičková samostmievacia kukla Panoramaxx 2.5 poskytuje zváračovi obrovské panoramatické zorné pole, realistické farby a vynikajúcu viditeľnosť cez priezor v každej pracovnej situácii. Najnovšie patentované technológie a funkcie, 5 senzorov, revolučný trojrozmerne nastaviteľný hlavový kríž IsoFit.
822,72 s DPH 685,60 bez DPH
Na objednávku - ks
Zľava -20% 822,72 s DPH 685,60 bez DPH
Na objednávku - ks
Zváracia kukla Optrel Panoramaxx CLT čierna
Zváracia kukla Optrel Panoramaxx CLT čierna
Samostmievacia kukla od špičkového švajčiarskeho výrobcu Optrel poskytuje zváračovi veľké panoramatické zorné pole, svetovo jedinečný svetlý stav 2.0 z hľadiska jasnosti, reálnosti farieb a detailu pohľadu. Najnovšie patentované technológie a funkcie, 5 senzorov, revolučný hlavový kríž IsoFit.
567,62 s DPH 473,02 bez DPH
Skladom už iba 1 ks
Zľava -33% 567,62 s DPH 473,02 bez DPH
Skladom už iba 1 ks

Sada RTW (Ready-to-Weld, pripravený na zváranie) obsahuje zváraciu prilbu Optrel Panoramaxx Quattro s najlepšou klasifikáciou priezoru 1/1/1/1, s revolučným hlavovým krížom IsoFit a profesionálne odsávanie e3000X s 18 hodinovou výdržou, tašku na e3000/X a držiak na kuklu (parking buddy).

Zváracia kukla Panoramaxx Quattro chráni tvár a hlavu pred žiarením a odstrekom vznikajúcimi pri zváraní, filtračná jednotka e3000X chráni dýchacie cesty pred škodlivými výparmi. Spolu tvoria dokonalú ochranu zvárača pri práci.

Samostmievacia zváracia kukla Optrel Panoramaxx Quattro

Zváracia kukla Panoramaxx Quattro s najvyššou klasifikáciou priezoru 1/1/1/1 je určená najmä pre prácu v obmedzených polohách, kedy umožňuje perfektný pohľad na zvar z akejkoľvek pozície. Perfektná uhlová závislosť priezoru kukly zaručuje najlepší výhľad na proces zvárania bez manuálneho nastavenia úrovne ochrany. Netreba tak prerušovať prácu, čím sa zvyšuje pracovný výkon, ale zároveň sa znižuje únava zvárača.

Samostmievacie kukly Panoramaxx kombinujú TOP technológie, profesionálne funkcie a najlepšie materiály s najnovšími poznatkami v oblasti fyziológie a ergonómie práce:

Jedinečný hlavový kríž IsoFit® sa dokonalo prispôsobí vašej hlave

Zváracia prilba Panoramaxx Quattro je vybavená najpokrokovejším hlavovým krížom IsoFit® na svete. Ide o nový štandard komfortu, ako jediný systém obopína celé temeno hlavy viacerými dotykovými bodmi a umožňuje perfektné prispôsobenie kukly. Nezávislé trojrozmerné nastavenie šírky, dĺžky aj výšky kríža zaisťuje celodenné pohodlie, pričom vám zváracia kukla perfektne sedí na hlave a nikde vás netlačí.

Hlavový kríž Optrel IsoFit

Nové patentované technológie ShadeTronic® a FadeTronic® pre efektívnejšie a bezpečnejšie zváranie

Optrel vďaka novým technológiám opäť zvyšuje úroveň ochrany aj efektívneho využitia pracovného času zvárača:

 • ShadeTronic® - automatické nastavenie úrovne ochrany podľa meniacej sa intenzity svetla zváracieho oblúka, čo zváračovi umožňuje pracovať bez prerušenia. Sofistikovaný senzor Shadetronic neustále meria intenzitu svetla zváracieho oblúka a automaticky reguluje ochranu proti oslneniu postupne od DIN 4 po maximum DIN 13.
 • FadeTronic® oneskorenie - plynule (bez skokového prepnutia) rozjasňuje filter po ukončení zvárania (po zhasnutí oblúka) z tmavého stavu do svetlého. Výrazne tak znižuje únavu očí, čo je výhodou najmä pri zváraní vysokými prúdmi.

Profesionálne funkcie kukly Panoramaxx

Kukly Panoramaxx svojimi špičkovými funkciami uľahčujú a spríjemňujú zváranie, rezanie alebo brúsenie:

 • oneskorenie (delay) - umožňuje nastaviť plynulé oneskorenie rozjasnenia z tmavého do svetlého stavu na konci zvárania v rozmedzí 0,1 – 2,0 s, čím bráni oslepeniu očí,
 • citlivosť (sensitivity) - plynule nastaviteľná citlivosť podľa zváracieho oblúka a okolitého svetla, oblasť „Super High“ pre maximálnu svetelnú citlivosť,
 • twilight - zabezpečuje plynulý prechod z tmavého stavu do svetlého, citlivo a prirodzenejšie, bez skokového prepnutia známeho z bežných kukiel, čím šetrí oči pred únavou a podráždením. Twilight sa nepoužíva pre rýchle stehové a bodové zváranie.
 • tack mód - používa sa pri stehovaní a bodovaní, kedy je potrebné skokové prechádzanie z tmavého stavu do svetlého (rozjasnenie) a naopak (zatmavenie),
 • mód brúsenia - externý robustný spínač pre nastavenie módu brúsenia, po aktivácii zostane kazeta deaktivovaná a ostane v svetlom stave 3.0 na 10 minút. Mód brúsenia je ľahko rozpoznateľný podľa modro blikajúcej LED diódy.

Manuálny a automatický režim zváracej kukly

Kukla Panoramaxx Quattro umožňuje nastaviť stupeň ochrany pomocou manuálneho režimu (Manual mode) v rozmedzí DIN 8 - 13, alebo automatického režimu (Autopilot), kedy sa podľa jasu zváracieho oblúka automaticky nastaví stupeň zatemnenia DIN 4 až 13.

Kukla Panoramaxx zabezpečí perfektný pohľad na zvar a pracovnú oblasť

Zváracie kukly Panoramaxx poskytujú perfektný pohľad na zvar vďaka týmto kľúčovým prvkom:

- Perfektná uhlová závislosť priezoru kukly, t.j. konzistentný pohľad bez ohľadu na uhol, pod ktorým cez kazetu pozeráte, je potvrdená najlepšou testovacou značkou 1 podľa normy EN 379 a zaručuje najlepší výhľad na proces zvárania bez manuálneho nastavenia úrovne ochrany. Preto nie je nutné prerušovať prácu, znižuje sa únava zvárača a zvyšuje pracovný výkon.

- Panoramatické zorné pole kukly Panoramaxx Quattro je 6x väčšie než majú štandardné zváracie prilby, pričom si kukla zachováva nízku hmotnosť. Toto je docielené výrezom v oblasti nosa, ktorý umožnil priblížiť zvárací filter bližšie k tvári a tým sa rozšírilo zorné pole zvárača. Vďaka zreteľnému oddeleniu od oblasti úst už na displej nedýchate a zabránite tak poškodeniu antireflexného skla.

Panoramatické zorné pole kukly Panoramaxx clt Optrel

- True Color pohľad, čiže realistiké vnímanie farieb je dosiahnuté pomocou špeciálneho UV-/IR filtra, ktorý zabezpečuje perfektný pohľad na zvar:

Reálne videnie farieb cez kuklu Panoramaxx clt Optrel

- 5-bodová detekcia oblúka = 5 senzorov (štyri v rohoch a jeden hore strede) pre dokonalé zapnutie a vypnutie filtra aj v najťažších svetelných podmienkach a v stiesnených polohách. Samozrejme možete aj trvalo nastaviť potrebnú úroveň tmavosti ShadeTronic® počas zvárania.

Zváracia kukla Panoramaxx Quattro je šetrná k prírode

Ekologický koncept nabíjania Optrel re-charge zabezpečuje, aby mali zváracie kukly Panoramaxx vždy dosť energie. Pomocou najnovšej solárnej technológie sa zabudovaná lítium-polymérová batéria nabíja buď svetlom zo zváracieho oblúka alebo okolitým svetlom. Batériu je možné nabiť aj priamo pomocou ľubovoľnej USB nabíjačky cez micro-USB rozhranie. Únavná a neekologická výmena batérií už nie je potrebná. Odpadá tým výmená batérií, čím chránite životné prostredie.

Pri akých aplikáciách sa používa zváracia kukla Optrel Quattro?

 • zváranie obaľovanou elektródou MMA,
 • zváranie MIG/MAG,
 • zváranie plnenou elektródou (FCAW),
 • zváranie TIG,
 • zváranie plazmovým oblúkom,
 • plazmové rezanie,
 • zváranie plynom,
 • brúsenie.

Zváracia prilba Panoramaxx Quattro nie je vhodná pre zváranie laserom.

 

Filtračná jednotka e3000X s batériou s výdržou až 18 hodín pre ochranu dýchacích ciest

Odsávanie je pri zváraní veľmi dôležité, pretože účinne filtruje škodlivé plyny a splodiny vznikajúce pri zváraní, ktoré môžu spôsobovať rôzne choroby.

Systém ochrany dýchacích ciest (PAPR) e3000X s integrovaným snímačom a trojstupňovým nastavením prietoku vzduchu zabezpečuje zváračovi rovnomerne distribuovaný vzduch vo vnútri prilby bez podráždenia očí.

Výhody filroventiláčnej jednotky e3000X

 • najvyššia úroveň ochrany TH3 (až o 10 x väčšia ochrana ako TH2, ktorú používa väčšina filtračných jednotiek), zo vzduchu odfiltruje 99,8 % škodlivých častíc (dym, prach, aerosól),
 • spoľahlivo chráni pred rôznymi plynmi a splodinami vznikajúcimi pri zváraní, brúsení a činnostiach náročných na prach,
 • zabezpečuje až 500x čistejší vzduch,
 • 3 tri individuálne nastaviteľné úrovne (stupne) prietoku vzduchu od 170 do 240 l/min,
 • plynulé zníženie prietoku vzduchu z 3. úrovne až po 1. úroveň bez zastavenia motora v prípade zanesenia filtra,
 • automatická kalibrácia a regulácia prietoku vzduchu,
 • elektrická kontrola prietoku (upozornenie alarmom),
 • možnosť rozšírenia o pachový filter (mountain breeze) a ozónový filter,
 • až 18 h nabíjateľná batéria,
 • dodatočný chladiaci efekt pre čelo.

Balenie RTW obsahuje:

 • zváracia kukla Optrel Panoramaxx Quattro,
 • hlavový kríž IsoFit,
 • fólia vonkajšia 1 ks,
 • micro USB nabíjací kábel,
 • taška na kuklu,
 • odsávanie e3000X s hadicou,
 • filter H3P R SL,
 • 18 h Li-ion batéria a univerzálna nabíjačka,
 • taška na e3000X,
 • kožený opasok,
 • návod na používanie,
 • záručný list.
Odporučte nás svojím známym
Technické parametre
Metóda zvárania: MIG/MAG / TIG / MMA / plazma
Filtroventilácia: s odsávaním
Klasifikácia priezoru: 1/1/1/1
Pole viditeľnosti: 2,3 až 6,3krát väčšie ako štandardné 100 × 50 mm ADF
Počet senzorov: 5
Stupeň tmavosti v svetlom stave: 3
Tmavosť: 4 – 13
Stupeň ochrany pred žiarením UV/IR: maximálna ochrana pri akejkoľvek úrovni odtieňa
Funkcia brúsenia: áno
Čas stmavenia: 0,09 ms pri 20 °C; 0,07 ms pri 55 °C
Čas zosvetlenia: 0,1 – 2,0 s (FadeTronic)
Napájanie: solárne články + Li-polymérová batéria
Hmotnosť: kukla 575 g + PAPR 745 g
Použitie: profesionál
Filtroventilačné zariadenie (odsávanie):
Ochrana: TH3 (EN 12941)
Typ odsávania: e3000X
Prietok: úroveň 1: min. 170 l/min, úroveň 2: min. 210 l/min, úroveň 3: min. 240 l/min
Typ filtra: časticový filter (filter proti plynom k dispozícii ako náhradný diel)
Poistka: elektrická
Hlučnosť: max. 70 dBA
Dĺžka hadice: 0,7 m (elastická do 1,3 m)
Výdrž batérie: 18 hodín
Rozmery jednotky: 222 × 213 × 92,6 mm
Metóda zvárania: MIG/MAG / TIG / MMA / plazma
Filtroventilácia: s odsávaním
Klasifikácia priezoru: 1/1/1/1
Pole viditeľnosti: 2,3 až 6,3krát väčšie ako štandardné 100 × 50 mm ADF
Počet senzorov: 5
Stupeň tmavosti v svetlom stave: 3
Tmavosť: 4 – 13
Stupeň ochrany pred žiarením UV/IR: maximálna ochrana pri akejkoľvek úrovni odtieňa
Funkcia brúsenia: áno
Čas stmavenia: 0,09 ms pri 20 °C; 0,07 ms pri 55 °C
Čas zosvetlenia: 0,1 – 2,0 s (FadeTronic)
Napájanie: solárne články + Li-polymérová batéria
Hmotnosť: kukla 575 g + PAPR 745 g
Použitie: profesionál
Filtroventilačné zariadenie (odsávanie):
Ochrana: TH3 (EN 12941)
Typ odsávania: e3000X
Prietok: úroveň 1: min. 170 l/min, úroveň 2: min. 210 l/min, úroveň 3: min. 240 l/min
Typ filtra: časticový filter (filter proti plynom k dispozícii ako náhradný diel)
Poistka: elektrická
Hlučnosť: max. 70 dBA
Dĺžka hadice: 0,7 m (elastická do 1,3 m)
Výdrž batérie: 18 hodín
Rozmery jednotky: 222 × 213 × 92,6 mm

Súvisiace produkty

Filter s aktívnym uhlím do odsávania Optrel e3000/e3000X
Filter s aktívnym uhlím do odsávania Optrel e3000/e3000X
Filter s aktívnym uhlím do filtroventilácie e3000 a e3000X Optrel.
56,16 s DPH 46,80 bez DPH
Skladom >100 ks
Zľava -25% 56,16 s DPH 46,80 bez DPH
Skladom >100 ks
Predfilter Optrel do odsávania e3000/e3000X
Predfilter Optrel do odsávania e3000/e3000X
Filtroventilačná jednotka pozostáva z predfiltra a hlavného časticového filtra. Zväčšená plocha časticového filtra spomaľuje jeho upchávanie. Táto charakteristika spolu s dômyselným konceptom výmeny filtra napomáha používateľovi optimalizovať náklady.
1,46 s DPH 1,22 bez DPH
Skladom >500 ks
1,46 s DPH 1,22 bez DPH
Skladom >500 ks
Ochranná fólia +1 DIN Optrel Panoramaxx/Helix vnútorná sivá
Ochranná fólia +1 DIN Optrel Panoramaxx/Helix vnútorná sivá
Vnútorná sivá ochranná fólia pre kukly série Panoramaxx a Helix Optrel so stupňom stmavenia +1 DIN.
9,53 s DPH 7,94 bez DPH
Skladom už iba 1 ks
9,53 s DPH 7,94 bez DPH
Skladom už iba 1 ks
Hadica k filtroventilačnej jednotke e3000/e3000X Optrel
Hadica k filtroventilačnej jednotke e3000/e3000X Optrel
Vzduchová hadica k filtroventilácii e3000 a e3000X Optrel.
102,00 s DPH 85,00 bez DPH
Skladom už iba 1 ks
102,00 s DPH 85,00 bez DPH
Skladom už iba 1 ks
Vnútorné tvárové tesnenie pre e3000/e3000X Optrel
Vnútorné tvárové tesnenie pre e3000/e3000X Optrel
114,60 s DPH 95,50 bez DPH
Skladom >10 ks
114,60 s DPH 95,50 bez DPH
Skladom >10 ks
Hodnotenie zákazníkov
Martin Pridané 09.11.2023

Nové zváracie kukly Optrel Panoramaxx s trojrozmerným hlavovým krížom IsoFit

Filter s aktívnym uhlím do odsávania Optrel e3000/e3000X
Filter s aktívnym uhlím do odsávania Optrel e3000/e3000X
Filter s aktívnym uhlím do filtroventilácie e3000 a e3000X Optrel.
56,16 s DPH 46,80 bez DPH
Skladom >100 ks
Zľava -25% 56,16 s DPH 46,80 bez DPH
Skladom >100 ks
Predfilter Optrel do odsávania e3000/e3000X
Predfilter Optrel do odsávania e3000/e3000X
Filtroventilačná jednotka pozostáva z predfiltra a hlavného časticového filtra. Zväčšená plocha časticového filtra spomaľuje jeho upchávanie. Táto charakteristika spolu s dômyselným konceptom výmeny filtra napomáha používateľovi optimalizovať náklady.
1,46 s DPH 1,22 bez DPH
Skladom >500 ks
1,46 s DPH 1,22 bez DPH
Skladom >500 ks
Ochranná fólia +1 DIN Optrel Panoramaxx/Helix vnútorná sivá
Ochranná fólia +1 DIN Optrel Panoramaxx/Helix vnútorná sivá
Vnútorná sivá ochranná fólia pre kukly série Panoramaxx a Helix Optrel so stupňom stmavenia +1 DIN.
9,53 s DPH 7,94 bez DPH
Skladom už iba 1 ks
9,53 s DPH 7,94 bez DPH
Skladom už iba 1 ks
Hadica k filtroventilačnej jednotke e3000/e3000X Optrel
Hadica k filtroventilačnej jednotke e3000/e3000X Optrel
Vzduchová hadica k filtroventilácii e3000 a e3000X Optrel.
102,00 s DPH 85,00 bez DPH
Skladom už iba 1 ks
102,00 s DPH 85,00 bez DPH
Skladom už iba 1 ks
Vnútorné tvárové tesnenie pre e3000/e3000X Optrel
Vnútorné tvárové tesnenie pre e3000/e3000X Optrel
114,60 s DPH 95,50 bez DPH
Skladom >10 ks
114,60 s DPH 95,50 bez DPH
Skladom >10 ks
Alternatívne produkty
Set RTW kukla Optrel Panoramaxx CLT strieborná s odsávaním e3000X 18 h
1 760,76 s DPH 1 467,30 bez DPH
Skladom 3 ks
Priezor 1/1/1/1
Zváracia kukla MOST WELD RAPTOR AIR techno blue s odsávaním R-Flow
823,67 s DPH 686,39 bez DPH
Skladom >5 ks
Reálne farby
Zváracia kukla 3M Speedglas 9100 Air/9100XXi ADFLO, 56 77 26
1 714,57 s DPH 1 428,81 bez DPH
Skladom 4 ks
Zváracia kukla Optrel Panoramaxx CLT PAPR s prípravou na odsávanie čierna
768,62 s DPH 640,52 bez DPH
Skladom už iba 1 ks
Dopredaj zásob
Príprava na odsávanie
Komunikuje s telefónom
Zváracia kukla s prípravou na odsávanie 3M Speedglas G5-01 s filtrom G5-01TW, 61 11 20
985,98 s DPH 821,65 bez DPH
Skladom už iba 1 ks
Zváracia kukla MOST PYXAR AIR s prípravou na filtroventiláciu
406,98 s DPH 339,15 bez DPH
Skladom 5 ks
Filter 9100XX
Zváracia kukla 3M Speedglas 9100 Air/9100XX ADFLO
1 872,10 s DPH 1 560,08 bez DPH
Skladom už iba 1 ks
Komunikuje s telefónom
Zváracia kukla 3M Speedglas G5-01 s filtrom G5-01VC a odsávaním ADFLO, 61 78 30
od 1 851,14 s DPH 1 542,62 bez DPH
Skladom 5 ks
Zváracia kukla Optrel Crystal 2.0 s prípravou na filtroventiláciu
1 052,40 s DPH 877,00 bez DPH
Skladom už iba 1 ks
+ Darček ZADARMO
Zváracia kukla V1000 AIR MOST s odsávaním V-FLOW
542,06 s DPH 451,72 bez DPH
Skladom 2 ks
Set RTW kukla Optrel Panoramaxx CLT strieborná s odsávaním e3000X 18 h
1 760,76 s DPH 1 467,30 bez DPH
Skladom 3 ks
Priezor 1/1/1/1
Zváracia kukla MOST WELD RAPTOR AIR techno blue s odsávaním R-Flow
823,67 s DPH 686,39 bez DPH
Skladom >5 ks
Reálne farby
Zváracia kukla 3M Speedglas 9100 Air/9100XXi ADFLO, 56 77 26
1 714,57 s DPH 1 428,81 bez DPH
Skladom 4 ks
Zváracia kukla Optrel Panoramaxx CLT PAPR s prípravou na odsávanie čierna
768,62 s DPH 640,52 bez DPH
Skladom už iba 1 ks
Dopredaj zásob
Príprava na odsávanie
Komunikuje s telefónom
Zváracia kukla s prípravou na odsávanie 3M Speedglas G5-01 s filtrom G5-01TW, 61 11 20
985,98 s DPH 821,65 bez DPH
Skladom už iba 1 ks
Zváracia kukla MOST PYXAR AIR s prípravou na filtroventiláciu
406,98 s DPH 339,15 bez DPH
Skladom 5 ks
Filter 9100XX
Zváracia kukla 3M Speedglas 9100 Air/9100XX ADFLO
1 872,10 s DPH 1 560,08 bez DPH
Skladom už iba 1 ks
Komunikuje s telefónom
Zváracia kukla 3M Speedglas G5-01 s filtrom G5-01VC a odsávaním ADFLO, 61 78 30
od 1 851,14 s DPH 1 542,62 bez DPH
Skladom 5 ks
Zváracia kukla Optrel Crystal 2.0 s prípravou na filtroventiláciu
1 052,40 s DPH 877,00 bez DPH
Skladom už iba 1 ks
+ Darček ZADARMO
Zváracia kukla V1000 AIR MOST s odsávaním V-FLOW
542,06 s DPH 451,72 bez DPH
Skladom 2 ks

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte našu kanceláriu v Považskej Bystrici
Po - Pi: 07:30-16:00 0917 880 640