Kožené rukavice pre prácu, kde je potrebná vysoká mechanická ochrana celej ruky. Rukavice sú krátke, s elastickým pásom na zápästí.
| Obj. číslo | 7755032010 |
| Obj. číslo | 7755032010 |
Kožené rukavice pre prácu, kde je potrebná vysoká mechanická ochrana celej ruky. Rukavice sú krátke, s elastickým pásom na zápästí.
| Kategória: | II |
| Materiál: | hovädzia lícna koža |
| Veľkosť rukavíc: | 10 |
| Použitie rukavíc: | ochranné pracovné rukavice |
| Dĺžka: | 26 cm |
| Hrúbka: | 0,8 – 1,0 mm |
| Podšívka: | nie |
| Normy: | EN 388 / EN 420 |
| Kategória: | II |
| Materiál: | hovädzia lícna koža |
| Veľkosť rukavíc: | 10 |
| Použitie rukavíc: | ochranné pracovné rukavice |
| Dĺžka: | 26 cm |
| Hrúbka: | 0,8 – 1,0 mm |
| Podšívka: | nie |
| Normy: | EN 388 / EN 420 |