Pohodlné kožené rukavice vysokej kvality.
| Obj. číslo | 7755015000 |
| Obj. číslo | 7755015000 |
Pohodlné kožené rukavice vysokej kvality.
Rukavice spĺňajú štandardy:

| Kategória: | I |
| Materiál: | hovädzia štiepenka a bavlna |
| Veľkosť rukavíc: | 10 |
| Použitie rukavíc: | ochranné pracovné rukavice |
| Dĺžka: | 26 cm |
| Hrúbka: | 1,0 – 1,2 mm |
| Podšívka: | nie |
| Normy: | EN 420 |
| Kategória: | I |
| Materiál: | hovädzia štiepenka a bavlna |
| Veľkosť rukavíc: | 10 |
| Použitie rukavíc: | ochranné pracovné rukavice |
| Dĺžka: | 26 cm |
| Hrúbka: | 1,0 – 1,2 mm |
| Podšívka: | nie |
| Normy: | EN 420 |