Prúdová/kontaktná špička E-Cu pre drôt s priemerom 1,2 mm pre zváracie MIG/MAG horáky.
| Obj. číslo | 140.D013.50 |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 140.D013.50 |
Prúdová/kontaktná špička E-Cu pre drôt s priemerom 1,2 mm pre zváracie MIG/MAG horáky.
Závit špičky je M6, priemer špičky 6 mm, dĺžka 16/25 mm.
| Typ horáka: | RD/RS/RM |
| Priemer drôtu: | 1,2 mm |
| Priemer špičky: | 6 mm |
| Závit: | M6 |
| Materiál: | E-Cu (meď) |
| Dĺžka špičky po závit: | 16 mm |
| Dĺžka celej špičky: | 25 mm |
| Kompatibilné horáky: | RD 25 / RD 26 |
| Typ horáka: | RD/RS/RM |
| Priemer drôtu: | 1,2 mm |
| Priemer špičky: | 6 mm |
| Závit: | M6 |
| Materiál: | E-Cu (meď) |
| Dĺžka špičky po závit: | 16 mm |
| Dĺžka celej špičky: | 25 mm |
| Kompatibilné horáky: | RD 25 / RD 26 |