Prúdová/kontaktná špička CuCrZr pre drôt s priemerom 2,0 mm pre zváracie MIG/MAG horáky.
| Obj. číslo | 140.0656 |
| Obj. číslo | 140.0656 |
Prúdová/kontaktná špička CuCrZr pre drôt s priemerom 2,0 mm pre zváracie MIG/MAG horáky.
Závit špičky je M8, priemer špičky 10 mm, dĺžka 20/30 mm.
| Typ horáka: | M501 |
| Priemer drôtu: | 2,0 mm |
| Priemer špičky: | 10 mm |
| Závit: | M8 |
| Materiál: | CuCrZr |
| Dĺžka špičky po závit: | 20 mm |
| Dĺžka celej špičky: | 30 mm |
| Kompatibilné horáky: | MB 401 D / MB 501 D / MB 602 / ABIMIG 450 / ABIMIG 450 T |
| Typ horáka: | M501 |
| Priemer drôtu: | 2,0 mm |
| Priemer špičky: | 10 mm |
| Závit: | M8 |
| Materiál: | CuCrZr |
| Dĺžka špičky po závit: | 20 mm |
| Dĺžka celej špičky: | 30 mm |
| Kompatibilné horáky: | MB 401 D / MB 501 D / MB 602 / ABIMIG 450 / ABIMIG 450 T |